2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کاش اجاره خونه را میومد پایین یا هزینه خورد و خوراک

حالاهمین طلا بره بالا اینا میره بالا ولی این اجاره وخرید وفروش کاشین جنس های مغازه ها فرقی نمیکنه

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
این همه بالا رفت ۵۰۰ اومد پایین میگین ارزون شد! هنوز خیلی گرونه خدا کنه ادامه داشته باشه و ثابت ب ...

یادمه داداشم میگفت پارسال دلارشده۲۴تومن دیگه نمیتونم عروسی بگیرم دلار۲۴کجا۶۳کجاست 

حالاهمین طلا بره بالا اینا میره بالا ولی این اجاره وخرید وفروش کاشین جنس های مغازه ها فرقی نمیکنه

اره بالا رفتنی خوب راهو بلده پایین اومدنی نه دیگه

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
همچنین واسه طرز فکر و شخصیت مسخره شما.  مگه. گفتیم. زبادترشه گفتم کمتر نشه تاسفم واسه خودت بخو ...

متنفرم از امثال شما ها که دوقرون طلا میخرین فکر کردین که دنیا برای شما میشه تو فقط میتونی جلوی کم ارزش شدن پولت بگیری با این شرایط مملکت وگرنه فکر نکن بالا بره یا ارزون نشه پولدار میشی آدم بدبخت

همچنین واسه طرز فکر و شخصیت مسخره شما.  مگه. گفتیم. زبادترشه گفتم کمتر نشه تاسفم واسه خودت بخو ...

خب اگه بیاد چیزها هم ارزون نیشه قدرت خرید مردم میره بالا 

2706