2733
2734
عنوان

چرااجازه ما دست شوهره

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 124 پست
دوست من جدا شد. مهریه رو گرفت پسر عقب مونده ذهنی رو هم گذاشت برای باباش و رفت. یه کم از فاز روشن فکر ...

دیدی شما هم جواب هیچکدوم از اون چراهای ناحقی ک من نوشتم و نداشتی، وقتی ادعا‌کن ک بتونی پاسخ منطقی بدی

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
دیدی شما هم جواب هیچکدوم از اون چراهای ناحقی ک من نوشتم و نداشتی، وقتی ادعا‌کن ک بتونی پاسخ منطقی بد ...

جواب دونه دونه رو می‌دونم. ولی خوب هم می دونم کی دنبال جوابه و کی دنبال توهین و بهانه جویی. جواب بخوای خودت میری دنبالش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جواب دونه دونه رو می‌دونم. ولی خوب هم می دونم کی دنبال جوابه و کی دنبال توهین و بهانه جویی. جواب بخو ...

موفق باشی اگر جواب داشتی مینوشتی من نه اهل توهینم نه بهانه جویی اهل صحبت منطقی هستم 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بحث این نیس ک شوهر من میزاره شوهر اون نمیزارع 

کلا داستان اینه ک تو قانون و دین و... این حق ب شوهر یا کلا آقایون پدر و برادر داده شده و بنظرم اصلا منصفانه نیست 😕

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد...