2752
2734
عنوان

جرا تا از شوهرم پول میخوام و بهش میگم میگه ما

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 23 پست
ن عزیز اگ گفتم در جا واریز میکنه منم هیچچچچ

تو بگو اول پول منو بده بعد هرکاری دوست داری بکن سهم خودتو بگیر بزار هر غلطی دوست داره بکنه بهرحال خرجی خونه که با شما نیست خودش به زحمت میافته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو بگو اول پول منو بده بعد هرکاری دوست داری بکن سهم خودتو بگیر بزار هر غلطی دوست داره بکنه بهرحال خر ...

الان ب زور  و دعوا  ی تومن گرفتم ازش 

قبلش باز گف  ۳ تومن دادم مادرم😐  اما نداده  . از لج میگ

خودمون ۶ ماهه گوشت نخوردیم

الان ب زور  و دعوا  ی تومن گرفتم ازش  قبلش باز گف  ۳ تومن دادم مادرم😐  ام ...

اینجوری که گفت خیلی عادی بگو به کتفم برو اصلا کلیه ات رو بفروش بده مادرت واسم مهم نیست ماه به ماه پول منو میدی خرید خونه رو میکنی بعد واسه مادرت جون دادی هم بده من راضیم

الان ب زور  و دعوا  ی تومن گرفتم ازش  قبلش باز گف  ۳ تومن دادم مادرم😐  ام ...

میخاد یجوری کنه که تو از ترس پول دادن به مادرش ازش پول نخای رک بهش بگو میدونم منظورت چیه پول منو بده هرغلطی خواستی بکن

میخاد یجوری کنه که تو از ترس پول دادن به مادرش ازش پول نخای رک بهش بگو میدونم منظورت چیه پول منو بده ...

اینو گفتم و گرفتم

چقد بی شعوره این ادم واقعا 

زن گرف واس چی من نمیدونم

مادرش زنش میشد دیگ

اینجوری که گفت خیلی عادی بگو به کتفم برو اصلا کلیه ات رو بفروش بده مادرت واسم مهم نیست ماه به ماه پو ...

تو کتم نمیره اینو بش بگم ... ازم میترسه ک ب مادرش بده

مادرش اصلا عروسی خرج نکرد هیچییییی هیچ

لندهور عقب افتاده میچسبه بهش

تو کتم نمیره اینو بش بگم ... ازم میترسه ک ب مادرش بده مادرش اصلا عروسی خرج نکرد هیچییییی هیچ لندهو ...

عزیزم خودش نمیده مطمئن باش با ۹تومن خرج شکمتون بزور برسه تو فقط از خریدات نزن بگو خوردنی بخر فلان بخر بزار پولش تموم بشه

عزیزم خودش نمیده مطمئن باش با ۹تومن خرج شکمتون بزور برسه تو فقط از خریدات نزن بگو خوردنی بخر فلان بخ ...

خرش میکننه شدیدا .  مجردیاش  برلی دوختن و اتو کردن لباسش 

از ش پول میگرف😐😐