2733
2734
عنوان

یعنی میشه یه روز همچین مردی به عنوان شوهر گیرم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا رو شکر شوهر من چنین شخصیتی نداره ولی یک آدمیاز نزدیکانم هست که اینجوریه و به همون خاطر ساعت ها ب ...

اون فردی که داده  با همچین مردی زندگی میکنه از نظر شخصیتی چه مدلیه خانمه ؟ ناز و نوز دارع؟

من حس میکنم کم سن هستی ، به مرور زمان متوجه میشی خودت اولین و محکم ترین حامی خودت باید باش ...

این که اره آخر اول خودتی و خودت ولی بلخره هرکی یه سلیقه داره ایشونم یه مثال زد دقیقا نگفت مث اون 🤣یکی‌مث بزرگ آقا تو شهرزاد آنقدر همه ازش حساب میبردن میگقتن بزرگ آقا هر حرفش یه دلیلی داره یه آدم معمولی تر که اخلاقییاتش اینجوری باشه وقتی میگه مثلا یه حرفی تو بتونی رو اون حرف حساب کنی نه که مث مردی دوره ی الان دمدمی مزاج هر روز یه مدلن یه روز خوب ده روز بد

اون فردی که داده  با همچین مردی زندگی میکنه از نظر شخصیتی چه مدلیه خانمه ؟ ناز و نوز دارع؟

خانواده خود شیفته ، رابرت پرسمان

هر زنی که دچار چنین مردی بشه از نظر اعتماد به نفس و عزت نفس بسیار شکننده میشه 

و البته شخصیت های خودشیفته اغلب دنبال زن های ضعیف هستن تا بتونن بهشون دستور بدن و از زن قوی خوششون نمیاد 

عزیزم تو همچین مردی رو جذب کردی ؟؟؟ الان باهاش خوشبختی؟

اره نمیگم کامله ولی جوری هستش من بپسندمش روش حساب کنم اخلاق بچه گونه نداشته باشه ولی خب راست میگن بچه ها اول و آخر خودتی حتما فایلای سوده رو گوش کن اصن این مردم که جذب نکنی به درد بقیه کارات میخوره

این که اره آخر اول خودتی و خودت ولی بلخره هرکی یه سلیقه داره ایشونم یه مثال زد دقیقا نگفت مث اون 🤣ی ...

بزرگ آقا منطقی بود ؟ ازدواج شهرزاد و فرهاد رو بهم زد ،به زور شهرزاد رو به قباد داد که نوه دار بشه 

و البته کارهای خلاف دیگه ای که کرده بود .

چیزی که در نظر نمیگیرد اینه که چنین شخصیتی بهتون اجازه مستقل بود ن نمیده، اصلا برای احساس و عقل و اراده شما هیچ ارزشی قائل نیست. 

اره نمیگم کامله ولی جوری هستش من بپسندمش روش حساب کنم اخلاق بچه گونه نداشته باشه ولی خب راست میگن بچ ...

راس میگه ادم احساس ارامس میکنه در کنار همچین مردی هرچی رو بخاد برات فراهم میکنه نیازی نیس نگران چیزی باشی

2706