2733
2734
عنوان

یه لحظه بیاین...طلسم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 40 پست
مگه یهودی پیدامیشه توراه خودتوبروبزاربراخدااززرنگی خودت استفاده کن

خیلی تلاش کردم به هررررر دری زدم حتی مشاور رفتم.ببین من اصلا این چیزا را قبول نداشتم چون از همه راهی ناامید شدم اومدم این سمت

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
طلسم و دعا حتا اگه واسه کار مثبتم بگیری سنگینی تو زندگی خودت و اطرافیانت میندازه فقط پاکسازی کن هفت ...

دوستان طلسم روی افراد با ارتعاش بالا اثر نمیکنه چونوهاله شون حکم سپرحفاظتی براشون داره

موکلای شیطانی بعد ۲ هستن ووآدمایدمعمولی بعد ۴ یا ۵

ارتعاشتون تا بعد ۷ بالا برده نمیتونندوارد هاله تون حتا بشنن چه برسه جسم ووفیزیکتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا تلقینه وقتی تلقین کنی هست یعنی هست جواب میده وقتی بگی نیست یعنی نیست و بی اثره

من چجوری شرش را کم کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صحبتي نيس وقتي پزشك آينده دنبال طلسم يهودي ميگرده!! هيچي تو اين كشور سرجاش نيس دعانويس كلاهبردا ...

آدم ب سختی برسه ب هردری میزنه ربطی نداره دکترباشه یاهرچی گلم 

نخواستین بشه دیدین شد   
صحبتي نيس وقتي پزشك آينده دنبال طلسم يهودي ميگرده!! هيچي تو اين كشور سرجاش نيس دعانويس كلاهبردا ...

آره درست میگی عزیزم.واقعا حق داری

من متاسفم

خودمم اعتقاد نداشتم دیدی که دارم میپرسم درسته یا نه؟

به در بسته خوردم هیچ راهی برای نجات زندگیم پیدا نکردم.همه راه ها را رفتم.

به نظرت چیکار کنم؟من دنبال راه حلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی تلاش کردم به هررررر دری زدم حتی مشاور رفتم.ببین من اصلا این چیزا را قبول نداشتم چون از همه راهی ...

میدونم  گلم توسختی آدم ب هردری میزنه 

نخواستین بشه دیدین شد   
چجوری؟

خودتو با اب و نمک یعنی بعد شستن خودت تو حموم ظرفی که توش آب نمک درست کردیو ازفرق سرت به نیتدپاکسازی و دفع انرژیهای منفی و سنگینی بریز روسرت و قسمت  راست و چپ بدنت 

پاکسازی خونه طولانیه تایپش برام بیادایرکت پیجم بهت ویس بدم  reiki.ramila

خودتو با اب و نمک یعنی بعد شستن خودت تو حموم ظرفی که توش آب نمک درست کردیو ازفرق سرت به نیتدپاکسازی ...

ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40