2752
2734

استان فارس هم پر از افغانیه😭

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چه غلطی بکنیم ما دخترا،به کار نیاز شدید دارم،گفتم قم،گفتن اوضاع فساد اونجا تعریفی نداره،مشهد بازم ...

الان شما میخاین برین وونجا کار کنین؟؟؟دانشجو هستین؟؟تو شهرخودتون چرا دنبال کار نمیگردین

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
ی رفیقی داشتم شکاکی بود کوردی حرف زد گفتم جون مادرت فارسی بگووو نمیفهممم خیلی سخت بود واسم من خودم ک ...

منم کلهرم اصلا نمیفهمم شکاکی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

بخدا ما خونه کنار مامانم اینا یه دسته افغانی ینی یکی دوتا نیستن فکر کنم یه 50 تایی هستن باهم زندگی میکنن انقدر از سیر و پیاز استفاده میکنن و تفت میدن آدم حالت تهوع وحشتناک میگیره ببین چنان بو میاد نمی دونی چیکار کنییی🤢🤢

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
نمیدونم چجوری زنشون میشن😒

🤮🤮🤮

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ی رفیقی داشتم شکاکی بود کوردی حرف زد گفتم جون مادرت فارسی بگووو نمیفهممم خیلی سخت بود واسم من خودم ک ...

اره ما شکاک ها زبونمون سخت تره 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
مث سرطان ریشه انداختن   کدومو بندازی بیرون کدوم بمونه

یبار تو بازار یکیشون تنه بهم زد بعد جوری برگشت میخاست بزنه منم حوصله نداشتم زدم تو سرش خلاصه دعوا شد بعد چندتا خانم بخدا پشتش دراومدن من شدم آدم بده...کاشکی تو تنهایی ی افغانی ب پستشون بخوره بعد میفهمن چجورین

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

کرمون  بازار که‌بریم از هر ۱۰نفری از کنارت رد بشه حداقل۸تاش افغانیه.

خونه ب افغانیا اینجا راحت اجاره میدن یه کلنگی داغون که جرات نمیکنی از درش رد بشی ازینکه رو سرت خرابشه اینجا ۳۰۰رهن کم کم ۱۰ اجارشه و چون چند خانوار با هم زندگی میکنن براشون ایقدرا رهن و اجاره چیزی نیس

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
2706