2752
2734
عنوان

آیفون ۱۳ بگیرم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 96 پست
فرق آیفون ۱۲وآیفون۱۳ چیه؟خیلی تفاوت دارن؟قیمت دست دوم هرکدومم بهم بگین لطفا

۱۲ دیگ ‌تولید نمیشه و خیلی سخت نو گیر میاد

ولی ۱۳همچنان تولید میشه

قیمتم‌گوگل بزن میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا نمیدونستم... چون ولنتاین رفت یه گوشی با کارت من خرید برا خودش😫 ۳۸ تومن پول داد گفت خوشم نمیا ...

این اس 23 سنگینه 

خیلی نه ها ولی اگه گوشی سنگین دوست نداره همون آیفون بده بهش 

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
سامسونگ داشتم ی سامسونگ‌ خیلی قدیمی راضی ک چند تا چیز رو‌مخمه مثل اینا  برا موزیک گوش ک ...

یا خدا چقد مشکلات داری باهاش!

حتما ببرش یه تعمیرگاهی جای معتبری بگو برات برنامه هاشو بریزن درستش کنن خیلی سخته

اره بابا  خدایی گوشی خوبیه  آیفون فقط اسم و آوازه داره  آپ ایرانی که روش نصب نمیشع ...

فقط ١٤/١٥ انتن ندارن ك اونم دايورت ميكني.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

اس ۲۳ اولتــــــرا خدای گوشی هاست

دورببنش فوق العادس ۲۰۰ هست

و بسیار خوش دستــــــــه 👌👌👌👌

قیمتشم از ۶۰ میلیون هست تا ۷۰ تومـــن

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃
وای خیلی بده که اینجوری

چی بگم والا

اپل ایدی و‌مشکلاتشم ک فعلا هیچی

چون از وقتی گرفتم دوبار ۵۰۰دادم برام اپل ایدی جدید زد

الان باز اپل ایدیم نات اکتیو شد دوباره باید برم بزنه

انتخابم هميشه ايفونه سالهاست دارم يك سامسونگ هم براي كاراي اپ ايراني ك روي ايفون نداره دارم ك ميتو ...

سلامت باتری مشکل ایجاد نمیکنه ؟ 

برا کسی که همش گوشی دستشه در طول روز 

چی بگم والا اپل ایدی و‌مشکلاتشم ک فعلا هیچی چون از وقتی گرفتم دوبار ۵۰۰دادم برام اپل ایدی جدید زد ...

🤣🤣وای یا خدا پشیمون شدم من، هر روز پول ندارم برا یه چیز جدید گوشی خرج کنم 

همون سامسونگ میگیرم 

عزیزم چه آپشنهایی داره

قلمش خیلی خوبه بعد راحت میشه آهنگ دو هر چی بخوای. دانلود کنی دوربینش خیلی خفن تره سرعت پردازشش بیشتره کلا محدودیت نداره تو هیچی خیلی چیزاا باید خودتون داشته باشید تا متوجه شید

2706