2733
2734
عنوان

انگار طلسم شدم جور نمیشه برم سر زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 27 پست
ما هم خونه خریده بودیم و تا قرون آخر پولمون رو خرج کرده بودیم  همسرم دانشجو بود شهر دیگه  ...

انشالله سالم و خوشبخت باشید 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به من دکتر گفته زود باید باردار شی منم از همین خستم

کلافه میشه آدم از دوره ی عقد 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
مبارکه وای خیلی گرون شده وسایل دوباره پارسال یخچال خریدم۴۳ امسال شده ۶۰ تومن زودتر بخر دوباره گرون م ...

بابام فعلا دستش خالیه😢مونده از کارش وام بگیره

ارع خیلی گرون شده

این وسطم مامان بزرگمم باید بابام نگه داره خونه اجاره کنن و خرید وسایل ببین چقد سختع🤦🏻‍♀️

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
بابام فعلا دستش خالیه😢مونده از کارش وام بگیره ارع خیلی گرون شده این وسطم مامان بزرگمم باید بابام ...

انشالله همه چی جور میشه خدا به پدر و مادرت سلامتی بده ❤️

قضیه خیانت برات حل شد؟ الان تصمیم به عروسی داری؟

با خونواده ها در میون گذاشتم تعهد دادن البته بین خودمون نوشتیم از آبروشون میترسن میخوان عروسیو بگیرن ،عقد دائمیم وگرنه فقط ولش میکردم الانم گوشیش دستمه از سر کارم یه راست خونه س میگه مال قبل ازدواجمون بوده و زن دوستم بوده میخواستیم مچ شو بگیریم یارو ام اومد باهام حرف زد ولی نزاشتن بابام باشه بابام واقعا نجیبه خیلی بی زبونه 

منم فقط میخوام با سند رسواش کنم تکون بخوره خانواده شو بی آبرو میکنم

نگاه به اینجوریم نکن راحت حرف میزنم از شهریور که فهمیدم تا حالا که مطمئنم داغون شدم

با خونواده ها در میون گذاشتم تعهد دادن البته بین خودمون نوشتیم از آبروشون میترسن میخوان عروسیو بگیرن ...

میفهمم گلم 

چون عقد دائم هستی دلت نمیخواد هر روز حرف اطرافیان سوهان روحت باشه. 

اگر شوهرت رو دوست داری یه فرصت دیگه بهش بده برا روحیه خودت هم از روانشناس کمک بگیر

میفهمم گلم  چون عقد دائم هستی دلت نمیخواد هر روز حرف اطرافیان سوهان روحت باشه.  اگر شوهر ...

برام دعا کن قربونت برم 

میرفتم پیش مشاور الان وقت نمیکنم

ان شالله همیشه دلت خوش باشه.  منم کاشان هستم. فضاش خیلی بسته و مذهبی هست. خیلی آدم تو این مسائ ...

همچنین شما عزیزم

اره واقعا خیلی بده 

خوشحال شدم آشنایی ت عزیزم کاری چیزی بود در خدمتم❤️