2733
2734
عنوان

وقتی از شوهرم پول می خوام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 34 پست

اگه نداره که باهاش کنار بیا.

اگر هم میدونی داره و نمیده. کم کم عادتش بده به خرج کردن.سعی کن با زبون خوش و اروم ازش پول بخوای.

مطمین باش با دعوا و زور پول نمیده

تو اگه پولی نیاز داری بهش بگو.بزار هرچقدر خواست غر بزنه تو اصلا جواب نده.

ولی نیازهاتو حتما بهش بگو

کم کم عادت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه نداره که باهاش کنار بیا. اگر هم میدونی داره و نمیده. کم کم عادتش بده به خرج کردن.سعی کن با زبون ...

جالبه بقیه رو خراب می دونه نمیگه اونا دست و دلبازن

اونم عوض کرد

خب بهتره سرکار بری

فک کنم زیادی خودتو جلوش پایین اوردی ک فک میکنه همیشه هستی و هیچی ناراحتت نمیکنه و بودن شوهرت برات کافیه اینم داره سو استفاده میکنه و ب عبارتی باج نمیده

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
ایفون دستشه میتونست بجا ایفون دوتا سامسونگ بخره

خب اول نمیذاشتی من بودم نمی‌داشتم خودش گوشی صد میلیونی بگیره من گوشی ۷تومنی پس اگه اینجوریه ببره بفروشش دو تا سامسونگ واسه هر دوتون بخرع

اوووه خیلی بده تحمل کردن همچین مردی باید عادت بدی به خرج جدیدا پسرا اینجوری شدن از بس هی میگن زن‌ها باید مستقل باشن مردا وظایفشونو یادشون رفته

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
چه جالب شوهر منم هر جا ببینه یه مرد خیلی قربون صدقه زنش میره میکه باور نکنی داره باج میده معلوم نیس ...

اون فقط توجیح ه آخه اونا فکر می کنند همه خرابن جز اون 

گلم شاید دستش تنگه و شما ولخرجی

میکرو و کارای پوستی خیلی گرونه 

یه حرفی داییم میزد خیلی جالب بود میگفت زنی که تاحالا توی عمرش پول درنیاورده و شاغل رسمی نیست هیچوقت قدر پول رو نمیدونه و نمیتونه درک کنه چقدر واسه قرون به قرون این پول زحمت کشیده شده و فکر میکنه دراوردنش به راحتی خرج کردنشه بخاطر همین انقدر خرج کردن واسش راحته

راست هم میگه من که خودم شاغلم دقیقا حرفشو میفهمم بخوام یه دستمال کاغذی بخرم یا یه شیرکاکائو بخرم هر تک تومنی که از حقوقم خرج میشه انگار یه تیکه از جونم گرفته شده چون فقط خودم میفهمم چقدر واسه این پول زحمت کشیدم 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
جالبه بقیه رو خراب می دونه نمیگه اونا دست و دلبازن

ببین شوهر منم با اینکه داره سخت پول میده.

الان دوازده ساله ازدواج کردم خیییلی خیلی بهتر شده.اوایل ازدواج که فاجعه بود.

ببین منم دعوا کردم .قهر کردم.فقط و فقط زبون خوش و ببخشی لوس بازی جواب میده.

اونم باز غرهاشو میزنه ولی من توجه نمیکنم میرم بغلش میگم خب اقای من تویی از کی بگیرم.

الان من ماهی حداقل   ۳ یا ۴ تومان ازش میگیرم.

فقط دعوا نکن.بهش حس تکیه گاه بودن بده.

میدونم وظیفه شونو که خودشون راحت پول بدن ولی خب شانس ماهم اینجوری شده.نمیشه که هر روز دعوا کنیم باید با زبون خوش کاراتو پیش ببری

2706