2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم این اخلاق رو دارن 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 49 پست

مادرشوهر و برادرشوهر منم اینجورین  ..خیلی ام با گوشه کنایع صحبت میکنن  ی چیزای میگن ک قلبم انقد تند میزنه میخوام سکته کنم اما سکوت میکنم بعدش ب شوهرم میگم دیدی چیا گفتن میگه ن چیز خاصی نگفتن،ینی فقط تو صورتم سیلی نزدن همه چی میگن   . انقد گفتن و شوهرم ازشون طرفداری کرده  دیگ ازش متنفر شدم

تقصیر شوهرته ک چشماشو بسته.بهش بگو دیگ احترامی واسشون قائل نیستن

برن ب درک

دیگ دعوتشون نکن.شوهرت خواست دعوت کنه بگو اینا همیشه سیرن نیان بهتره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواستی دعوت کنیدیگه به هیچ عنوان غذا نپز و از بیرون بگیر  ادم های بی ادبی هستن

اره اتفاقا گفتم همین کار رو کنم دیدم شوهرم داد و بیداد می‌کنه که زن گرفتم غذا از بیرون بگیرم و ول کن زنگ میزنم میگم نیان و بدش اومد 

اره اتفاقا گفتم همین کار رو کنم دیدم شوهرم داد و بیداد می‌کنه که زن گرفتم غذا از بیرون بگیرم و ول کن ...

ب درک بدش بیاد

مردک پروووووووو

یکم قهر کن بی محلی کن همش فکر نکنه حق با خودشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

فدای سرررت

مهم اینه تو بهونه ندادی دستشون 

ببین من جات باشم دوستامو دعوت میکنم با اون غذا ها دورهم خوش بگذرونید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ااواونکه از حقت دفاع نمیکنه  لاقل خودت با احترام از حقت دفاع کن نگن بی سر و زبونی و هرچی بگیم ...

جوابشونو میدم و گله میکنن جیغ و داد راه میندازن و همشون با هم متهد میشن خواهر شوهر و مادرشوهر و جاری و حرف میزنم می‌خوان ادمو بزنن من هیچ کس هم ندارم شهر غریب هم ازدواج کردم نمی‌دونم چجوری وجدانشون قبول می‌کنه این رفتارارو میکنن

مادرشوهر و برادرشوهر منم اینجورین  ..خیلی ام با گوشه کنایع صحبت میکنن  ی چیزای میگن ک قلبم ...

منم دقیقا حس تو رو دارم پیدا میکنم به شوهرم فکر می‌کنه اونا تاج طلا می‌خوان بزارن سرش

تقصیر شوهرته ک چشماشو بسته.بهش بگو دیگ احترامی واسشون قائل نیستن برن ب درک دیگ دعوتشون نکن.شوهرت خ ...

جالبه ماهی یکدفعه شوهرم اخماشو می‌کنه تو هم یعنی خانوادمون دعوت کن بگم نه قشقرق به پا می‌کنه میگم آره این میشه وضعیت من

2706