2752
2734
عنوان

دلم میخاست ۲۳ عروسی کنم ،حالا یه معلم مجردم که کسی قدر نمیدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1870 بازدید | 89 پست
۲۷

۳۴، به اینجا برسید بعد متوجه میشید من چی میگم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من با حرفات موافقم  واقعا خسته شدم  ولی وقتی ادم خوب نیست  راستی چن سالته ؟ شغلت ...

دیگه تقریبا ۳۴شدم. شغل آزاد دارم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
۳۴، به اینجا برسید بعد متوجه میشید من چی میگم

الان چون سنتون بیشتر برنده اید ؟من چیزی نگفتم ک سن بالاتر یا پایینتر نتونه درک کنه اصلانم نگفتم ازدواج نکنید گفتم وقتی نمیتونید شرایطش روندارید زندگی رو ب کام خودتون تلخ نکنیند بخاطر اینک شریک ندارید فک نمیکنم خیلی حرف پیچیده ای باشه.  الان بگم باشه حالا ک مجردین افسرده شین اصن برین خودکشی کنین خوبه؟

خب میگی ازدواج ک مسیولیت سنگینیه

بله سنگینه ولی با اونه که مشکل من یکی قابل حله و از طرفی دیگه من تصمیم گیرنده نیستم شرایط داره واسه من تصمیم میگیره ، شما فعلا خودتون تصمیم می‌گیرید 

الان چون سنتون بیشتر برنده اید ؟من چیزی نگفتم ک سن بالاتر یا پایینتر نتونه درک کنه اصلانم نگفتم ازدو ...

زندگی به کام ما تلخ نیست الان، ولی هیچ‌شور و اشتیاقی هم نداریم.فقط روزا رو یکی یکی تموم‌میکنیم

الان چون سنتون بیشتر برنده اید ؟من چیزی نگفتم ک سن بالاتر یا پایینتر نتونه درک کنه اصلانم نگفتم ازدو ...

برنده نیستم ولی خیلی چیزا بعد سی تغییر می‌کنه به خصوص ذهن ادم

شما تکلیفت مثل اینک با خودتم مشخص نیست موفق باشی

سپاسگزارم خانم. موفق باشید.

خوشبحالت والا من به موقعیتت غبطه میخورم، من باردارم و استرس زایمان گرفتم از حالا، از هفت دولت ازادی 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
خوشبحالت والا من به موقعیتت غبطه میخورم، من باردارم و استرس زایمان گرفتم از حالا، از هفت دولت ازادی& ...

مگه هر کی شاغله عروسی نمیکنه؟

مشکلت مال همس 

منم به خوشبختا که ازدواج خوب دارن غبطه میخورم

خداروشکر کن داری بچه دار میشی

خوشبحالت والا من به موقعیتت غبطه میخورم، من باردارم و استرس زایمان گرفتم از حالا، از هفت دولت ازادی& ...

ینی میگی مجردی بهتره؟

هیچکی از موقعیتش راضی نیست چه ازدواج چه کار

همه مینالن

2706