2733
2734
عنوان

دختر خالم با خواهرشوهرم ی شوخی کوچولو کرده 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق با خواهر شوهرته دختر حالت حرفشو زده حالا میگه شوخی کردم 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
آدم با هر کی شوخی نمیکنه

دقیقا میگه اگه شوخیه ی استیکر خنده ای چیزی دوما من با اون صنمی ندارم تاحالا هم چت نکردیم فقط همدیگه رو فالو داریم چرا یکاره اومده شوخی کرده ولی من خجالت کشیدم راستش رگباری حمله کرده 🤣

این کاربری دست چند نفره 

بگو به من ربطی نداره من که باعث نشدم شما همو فالو کنید یا بینتون دوستی ایجاد کنم

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706