2733
2734
عنوان

اولین پیاده روی پسرم تو پارک 😇

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 46 پست

وااای خداااا عزیزدلمممم😍😍😍 چقدر بانمک و خوردنیهههه ماشالله 

یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه...کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...(https://abzarek.ir/service-p/msg/1387037)چالش ناشناسم
خدا برات حفظ کنه ♥️🌹

عههه زری 

چطوری خوبی 

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیییزم خدا حفظش کنه🤩🥺

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

چقدر عالی، چقدر عالی که می‌بینیم ی مادری واقعا مادری میکنه، کاش همه بدونن کی بچه دار بشن 

بخدا خسته شدن انقدر توو این سایت گفتم بچه داشتن مسئولیت داره، الکی بچه دار نشید و ملت اومدن گفتن ناخواسته بود، من نمیخواستم، مجبور شدم و... 

خدا رو واقعا شکر که مادرهایی مثل شما هست که بچه رو با دل و جوون درک میکنه

ای جاااانم خدا حفظش کنه دختر من تو ۱۹ماهگی خیلی دیر همزمان هم تونست بایسته و هم اولین قدما رو بره ، خیلی قبل از اون دلهره داشتم بابت تاخیرش، وقتی الان راه میره هزاران بار خدا رو شکر میکنم تونستم این لحظه رو ببینم

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

اخ قلبم  

خدا حفظش کنه عزیزم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا صاحب الزمان❤ خدایاهزار مرتبه شکرت  ۰۲/۱۱/۲۹ بی بی چکم مثبت شد و فرداش ازمایش دادم و فهمیدم ی نی نی خوشگل تو دلم دارم خدا به همه اونایی که چشم انتظارن انشاالله این لحظات شیرینو هدیه بده

الحمدلله 

خدا نگهش داره و عاقبت بخیر باشه

اگر کفش تنگه شاید به پاش آسیب بزنه حواستون باشه

امیدوارم منم اینطور روزی رو ببینم :)

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️

ای خدا هزار ماشااله براش صدقه بزار چقدر گوگولی

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706