2752
2734
عنوان

سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 32 پست
من میدونم سالمه و بچمم پسره چندین بار تو خواب دیدم تو همشم همونه مثل خودمم چشماش سبزه بچم   &nb ...

انشالله ک سالمه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
عزیزم دوازده هفته سونو دادم ازمایش رفتم  هفته هجدهمم باز سونو.دادم و با برگه ش رفتم ازمایش حت ...

نه آزمایش ژنتیک نیست ما فامیل نیستیم که آزمایش زنتیک بدم.

به من که گفت هفته ی ۱۶ بیا و رفتم شنبه انجام دادم مال شما نمی دونم چرا این جور بوده.

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤چشمانِ تو شرط من است،مشروطه خواه تو شدم،من عاشقِ چشم تو و خواب نگاه تو شدم❤///////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،و به حق شما بیش تر!نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استخوان بندی؟! شما این سونو رو هم بخاطر فهمیدن جنسیت میخوای بری

مطمعنی بخاطر همین میخوام برم؟ 

بخشیدمت عزیزم 

اگه هم حرفی زدم اینجور فک کنی من ازت معذرت میخوام 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا صاحب الزمان❤ خدایاهزار مرتبه شکرت  ۰۲/۱۱/۲۹ بی بی چکم مثبت شد و فرداش ازمایش دادم و فهمیدم ی نی نی خوشگل تو دلم دارم خدا به همه اونایی که چشم انتظارن انشاالله این لحظات شیرینو هدیه بده