2752
2734
منم وزنم رفته بالا بعدسلام میگن چقد چاق شدی

بعضیا خیلیی بیشعورن

حالا به زیبایی های ادم نگا نمیکنن فقط بدیارو میگن

تازه اگه ادم تپل باشه چیش بده اگر بد باشه بایه رعایت تغذیه حله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و اینکه خاصیتتت پوست همینه جوش زدن .خودتو بابتش ناراحت نکن رسیدگی شه بهش حله

حتی شرقیا که میبینین پوستشون چقد صافه از نزدیک کلی با کرم پودر پوشوندن

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
اره خوب ولی جوشای من خیلی بزرگه🥲

ازین دردناکاس؟

وای باور میکنی من ماهیانه چن تا ازینا میزنم باوجود رسیدگی فراوون؟

مشکل هورمونی نداری؟پوستت خیلی چرب یا خیلی خشک نیست؟

من دوتا بزرگ دارما الان دیروز پماد زینک زدم کوچیک تر شده حالا با دکترتم مشورت کن .

ژل ضدجوش ویتالیر هم مدنظرم هست فوم و تونرشو دارم ضدجوشیش عالیه احتمالا اینم خوب باشه میخواستم بگیرم که گرون شد

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
2706