2752
2734
عنوان

ناهار امروزم واقعا باب دل عشقم بود🥰📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2511 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها نشنیده بوده گفتم شاید اشتباه تایپی ه خاکشیر ریختی تو ماست 

ن عزیزم 😂

جاشیر سرچ کنی میبینی تو نت

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
ینی میشه منم با عشقم ازدواج کنم براش بال و کتف درست کنم؟

الهی عزیزم الهی هرچی از خدا میخای خدا بهت بده

منم درست کنم‌البته عشق ندارما یه داداش غرغروی بدخلق دارم دستپخت منو دوست داره🤣🤣🤣🤣

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
نوش جونتون  فقط ماست جاشیر چیه ؟

ججاشیر ی گیاهه تو کوه سبز میشه طبع گرمی داره برای طبع سرد ماست میزنم بهش

نوش جانت من اصلا نمیتونم بال و کتف رو حتی نگا کنم چه برسه یخورم

وای دلت میاد

ججاشیر ی گیاهه تو کوه سبز میشه طبع گرمی داره برای طبع سرد ماست میزنم بهش

آها نوش جونتون 

انشاالله همیشه غذاهاتون رو با دل خوش بخورید

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
سلام عزیزم خسته نباشی گلم نوش جانتون 🥰حاشیر رو خودتون اوردید؟؟؟

سلام عزیزدلم تو خوبی

جات خالی رفتیم کوه ی دنیا پیازو و هکل. اوردیم😁تاپیکشم زدما ببین

ن عزیزم جاشیر تو باغ پدرشوهرمه چندسال پیش از کوه. اورده زده تو باغ هرسال سبز میشه

عزیزم دردم داری ؟؟پسرم قرار خرداد عمل کنم میترسم بعد عمل اذیت شه؟!

منم پسرم قراره عمل بشه،۶سالشه،من از قبل عملش میترسم، خییییلی از دکتر و بیمارستان اینا میترسه، چجوری میخوان ببرنش اتاق عمل آخه😔

منم درست کنم‌البته عشق ندارما یه داداش غرغروی بدخلق دارم دستپخت منو دوست داره🤣🤣🤣🤣

الهی تنش سالم باشه عزیزم 

2706