2733
2734
عنوان

ناهار امروزم واقعا باب دل عشقم بود🥰📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2516 بازدید | 88 پست
 سلام عزیزدلم تو خوبی جات خالی رفتیم کوه ی دنیا پیازو و هکل. اوردیم😁تاپیکشم زدما ببین ن عزیز ...

وای به زه بوی پیازو هکل رو قشنگ حس کردم 😍🥰رفتم دیدم خیلی حس خوبی داد بهم 😢😢

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
وای به زه بوی پیازو هکل رو قشنگ حس کردم 😍🥰رفتم دیدم خیلی حس خوبی داد بهم 😢😢

فدات 

نیومدید اینطرف امسال؟؟ 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات  نیومدید اینطرف امسال؟؟

عید بوانات بودیم چند روزی اما کوه نرفتیم هوا خوب نبود اما سیرموک و قاضیاغی آوردم 😍🥰

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

نوش جونتون 🤤

کدبانوووو😍🥰

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
عید بوانات بودیم چند روزی اما کوه نرفتیم هوا خوب نبود اما سیرموک و قاضیاغی آوردم 😍🥰

عزیزم بسلامتی 

اره عید همش بارون بود

عزیزم بسلامتی  اره عید همش بارون بود

هم بارون بود هم ما تازه برای مامانم خونه تکونی کردیم 😂😂

هم بارون بود هم ما تازه برای مامانم خونه تکونی کردیم 😂😂

عزیزم الهی تنشون سالم باشه

بهترین کار همینه ک ادم وقتشو بزاره برا مامانش 

عزیزم الهی تنشون سالم باشه بهترین کار همینه ک ادم وقتشو بزاره برا مامانش 

اره عزیزم ممنون انشالله خدا پدر و مادر شما رو هم سالم نگه داره مامانم سنش بالا رفته و دیگه زیاد کار سنگین نمیکنه خواهر و برادرا همه با هم خونشو تمیزکردیم 

اره عزیزم ممنون انشالله خدا پدر و مادر شما رو هم سالم نگه داره مامانم سنش بالا رفته و دیگه زیاد کار ...

ممنون عزیزم 

منم وقنی میرم خونه مامانم کاراشو انجام میدم😌

ممنون عزیزم  منم وقنی میرم خونه مامانم کاراشو انجام میدم😌

عزیزم دستت درد نکنه

فدای تو عزیزم 

خدانکنه😘

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️