2733
2734
عنوان

شوهرم با دو تا بچه هاش رفت تولد مادرش منو نبرد🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب دختر خوب آدم فروشی کردی آبروش پیش مادرش بردی انتظار داری گل و بلبل ادامه پیدا کنه رابطه؟!

ابروشو نبردم فقط به مادرش تنها گفتم برای حفظ زندگیم 

با دخترا لاس میزد

اگه ادم بود مادر بچه هاش میموند باهاش زندگی میکرد دیگه

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
ابروشو نبردم فقط به مادرش تنها گفتم برای حفظ زندگیم  با دخترا لاس میزد

جز اینکه ب پیرزن غصه دادی چ فایده دیگه ای داشت

بعدشم اینکه ب مادری همچین چیزی درباره پسرش بگی اگ آبرو بردن نیس پس چیه!

موافقم

والا تو این جامعه مرد سالار و سنتی با وجود اینهمه گرونی و مشکلات زنی که با دو تا بچه طلاق میگیره کارد رو استخونش بوده صد در صد

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2706