2733
2734
عزیزم روغن تا روسرمون بمونه منفذهای سررونمیبنده؟ به مرور زمان داغون نکنه موهارو؟چون هوا نمیرسه به کف ...

نه نمیکنه عزیزم چون شسته میشه نمیره تو منفذ 

نه نمیکنه من یک ساله استفاده میکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم کامل و جامع  تو تاپیک توضیح دادم همشو بخونشون اگه جاییشو متوجه نشدی ازم بپرس

سلام اسی .اسی من این ترکیبوکامل یادگرفتم وخدایی خیییلی هم نیازداشتم ولی یه سوال هم دارم .اگه یه مدت استفاده نشه واصلانخوایم که دیگه استفاده کنیم مشکلی پیش نمیادواسه مو؟

ریزش بیشترنشه؟آدم ازاین می‌ترسه.شماتوی اطرافیانتون کسی رودارین که ازاین روغن استفاده کرده بعدازدیدن نتیجه دیگه استفاده نکرده باشه ولی مشکلی برای موهاش پیش نیومده باشه؟مثلابعد یه سال دوسال؟

سلام اسی .اسی من این ترکیبوکامل یادگرفتم وخدایی خیییلی هم نیازداشتم ولی یه سوال هم دارم .اگه یه مدت ...

نه عزیزم مشکل پیش نمیاد من خودم هر دو ماه به موهام استراحت میدم روغن نمی‌زنم هیچییش نمیشه 

من الان یک ساله همینطوری استفاده میکنم ازش آلان هم از اسفند ازش استفاده نکردم 

خیالت راحت دوستم چهار ساله ازش استفاده می‌کنه موهاش خیلییی نازک و کم پشت بود الان موهاش اومده تا زیر باسنش خیلی پر شده دیگه هم موخوره نمیزنه

آرهههه اینجاش آشغاله لجنه.اسی نبایدایناروبرداریم؟ توش لجنه ها😬دیدی خودت؟

نه کل چربیش و روغنش تو اونه  نمیخایم بخوریمش ک میخایم استعمال خارجی کنیم ازش بعدم تفالش رو میریزیم دوز 

نه عزیزم مشکل پیش نمیاد من خودم هر دو ماه به موهام استراحت میدم روغن نمی‌زنم هیچییش نمیشه  من ...

آهان نه منظورم تو درازمدته.مثلایه سال دو سال

شمااون لیستی رو داده بودین همه رو میزنین.همه رو قاطی این روغن میکنین یانه اونارو جدااستفاده میکنین؟

آهان نه منظورم تو درازمدته.مثلایه سال دو سال شمااون لیستی رو داده بودین همه رو میزنین.همه رو قاطی ا ...

نه اونا رو قاطی میکنم میزنم 

اره دوستم چند ساله استفاده می‌کنه بینش هم شیش ماه فاصله میده مشکلی نداشته موهاش خیالت راحت بزن 

نه کل چربیش و روغنش تو اونه  نمیخایم بخوریمش ک میخایم استعمال خارجی کنیم ازش بعدم تفالش رو میری ...

آهان باشه پس استفاده کنم ببینم چی میشه؟من بغل گوشام قشنگ ریخته وقتی محکم میبندم قشنگ پوست سرم ازبغل قابل رویته  جلوی موهام هم کم پشت شده.اصلاموهام خیلی کم پشت شده.اون جاهایی که ریخته دوباره درمیاد؟واسه شمادراومد؟

آهان باشه پس استفاده کنم ببینم چی میشه؟من بغل گوشام قشنگ ریخته وقتی محکم میبندم قشنگ پوست سرم ازبغل ...

اره من شقیقههام کلااا خالی بود در اومده پر شده 

هر جایی ک ریخته بزن هورمونی هست زود در میاد

2706