2752
2734
عنوان

همدانی ها یه لحظه بیاید🙋🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 25 پست
نمیدونم  هرکس یه نطری داره اما من دوستام که همدانی هستن دوسشون دارم 😍 خیلی مهربونن شاید چو ...

دوستتیتون‌‌پایدار 

شما خودتون هم مهربونید‌ بقیه رو خوب میبینید و بله همه جا بد و خوب هم داره 

هر کسی با یه جایی بیشتر حال میکنه ایشالا حال دلتون خوب باشه همیشه

دوستتیتون‌‌پایدار  شما خودتون هم مهربونید‌ بقیه رو خوب میبینید و بله همه جا بد و خوب هم داره&n ...

ممنونم عزیزم❤❤

نظر لطف شماست🥰

دقیقا همه جا خوب و بد داره

انشالله حال دل شما هم هر جا که باشید خوب باشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بی اعصابن مردمش؟😰

خیلی خانواده محور تر از تهرانن‌ اما از جنبه اجتماعی و همسایگی‌ یه خوره بگی نگی بعضیاشون بی حوصلن‌ 

اما برای ازدواج خوبن حالا شما تحقیق کن برای زندگی خوبه اونقدرا هم بد نیست که من گفتم😂

ببین مثلا بری مغازه دو تا جنس قیمت کنی نخری ییهو فروشنده اعصبانی میشه یه همچین اخلاق اجتماعی دارن😂❤

خدا برسه به دادم😂😂

ولی نه که تعریف کنم ولی نسبت به تهران خیلی از اصول اخلاقی رعایت میشه و مردم خوبین 

باز ازدواج به شهر نیست به فرهنگ خانواده هاس‌ چیزی که توی همدانی زیاد هست حساب کتابه‌ ببین میتونی با این رفتار کنار بیای