2752
2734
انشالله میشه برات از ته قلبم می‌خوام بشه،توهم برام دعا کن ب زودی نوبت منو عشقم بشه، پسره و مگه ندیدی ...

بخدا بشه میگن تو سفره عقد دعا کنی جواب میوه حتما دعات میکنم اره عکسشو امروز مامانش نشونم داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه چیش اونیه ک تو ذهنم میخاسم همه چیش اصلا همو ندیدیم مامانش امروز اومده بود اصلا هم نگف چطوری منو ...

😍ب خودت برس و ی لباس شیک بپوش و سنگین باش، میپسنده از خداشم باشه

خدایا شکرت♥️
همه چیش اونیه ک تو ذهنم میخاسم همه چیش اصلا همو ندیدیم مامانش امروز اومده بود اصلا هم نگف چطوری منو ...

عزیزدلم هنوز ندیدی اینقدر دل ببندی خوب نیست!

به اعتماد به نفس و همه چیت آسیب میزنی!

اگر شد که خداروشکر‌

ولی اگه نشد بدون حتما لیاقتت بیشتر از ایناست

بخدا بشه میگن تو سفره عقد دعا کنی جواب میوه حتما دعات میکنم اره عکسشو امروز مامانش نشونم داد

ببین نیت کن ۱۴ هزار صلوات از امروز  شروع کن ب فرستادن هرروز ب هر مقداری ک میتونی مجموعش بشه ۱۴ هزار اما هرروز بفرستیا، ♥️😍خوشحالم برات، اوکی شد تگم میکنیا

خدایا شکرت♥️
عزیزدلم هنوز ندیدی اینقدر دل ببندی خوب نیست! به اعتماد به نفس و همه چیت آسیب میزنی! اگر شد که خدار ...

اخه من خیلی دعا کردم همچین آدمی با این شرایط پیش بیاد و یهو شد خیلی دلم میخاد بشه 

ببین نیت کن ۱۴ هزار صلوات از امروز  شروع کن ب فرستادن هرروز ب هر مقداری ک میتونی مجموعش بشه ۱۴ ...

باشه حتما این کارو میکنم شماهم برام دعا کنید دعاتون شاید گرفت

2706