2733
2734
عنوان

خونریزی رحم غیر طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 28 پست

چندبار کورتاژ کرده، اصلا موثر نبوده ؟ 

بنده خدا خیلی هم ضعیف میشه

هر روز یه لیوان آب هویج همراه یه قاشق سویق عدس و یه قاشق مرباخوری عسل مخلوط کن بهشون بده،

همراه غذا حتما سبزی تره بخورن آهنش جذب بدن میشه . 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
همه اندام ها با ماهیچه و رباط و... وصلن سرجاشون  رحم هم کلا اندازه یه مشته نه بیشتر

چیزی بود ک پزشک ب مادرم گفت و گفت بهترین روش برای ایشون بالن گرم میخام بدونم کسی انجام داده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیزی بود ک پزشک ب مادرم گفت و گفت بهترین روش برای ایشون بالن گرم میخام بدونم کسی انجام داده؟

به هرحال تحقیق کنید 

چون شاید فقط برای درآمد و پول بیشتر خودش این حرفو زده 

پیش یه دکتر دیگه هم برید حتما

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
اره چندین بار ولی جوابی نگرفته ۱۲ ساله اینجوری شده

الهی . چند تا دکتر دیگه هم برید و در نهایت چاره نبود عمل کنن ، بالن نشنیدم

این مدت  معجونی که گفتم هر روز  درست کن بهشون بده ، برای تقویتشون خوبه . انشالله بهتر باشن 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
انشانه خدا مادرتون رو حفظ کنه مامان من خیلی کم خونی کشیده بدنش خیلی جون نداره دیگه

قربونت بشم.ببین مادر من یک سال خونریزی داشت. در حدی ک لخته دفع میکرد باید ویتامین کا میزد . در نهایت دکتر گفت خانم ادامه این وضع دور از جون سرطان میشه.

درسته عملش سنگین بود ولی دکترش فوق العاده مامانم بعد ده روز کاملا رو پا شد

قربونت بشم.ببین مادر من یک سال خونریزی داشت. در حدی ک لخته دفع میکرد باید ویتامین کا میزد . در نهایت ...

خداروشکر مامان من ۱۲ ساله اینجوریه ....

اره میدونم دور از جون جهش رخ میده سرطانی میشه