2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ورزش یا یوگا انجام میدی؟ یا بی تحرکی ؟  وضعیت استرست چطوره؟

دو ماه شرایط استرسی داشتم و تحرک نداشتم ...کم کم دارم ورزش رو شروع میکنم ممکنه هنوز استرس دو ماه پیش باهام باشه؟

تو تاپیکاتون دیدم فشار خون زدین فشار خون بالا و ضربان قلب بالا مساوی فشار خون استرسی هستش مشکل عصاب ...

ی کم استرس و اضطراب دارم ....

۳ تا دکتر قلب رفتم میگن فشارت ی کم بالاس ولی به خاطر قلبت نیست...ولی مغز و اعصاب رو نرفتم میترسم دارو بده

ی کم استرس و اضطراب دارم .... ۳ تا دکتر قلب رفتم میگن فشارت ی کم بالاس ولی به خاطر قلبت نیست...ولی ...

خب دارو بده چیه مگه بهتره که کلیه و قلب آسیب ببینع که عزیزم منم ایطوری بودم الان دارو میخورم فشارم نرماله

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
از اقایون هستم که هر روز استرس و فشار رو دارن تو این مملکت تحمل میکنن

بیااااااااا گفتم اقاس بهش هااااااا خسته نباشید ک انقد تحمل میکنید والا همه آدما یسری مشکلات دارن 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
این همه کل کل کردین که من چی هستم...کاش یه شرطی این وسط میبستین ...یه پولی یه شامی...

گفتم الان میگم پول بد میشه ز داستان😂😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
باش😂 کاش جواب بده😂

بفرمااااااااااا طرف آقا بودش من بردمع🥂👊🏻😂😂😂

2706