2733
2734
عنوان

چرا نی نی سایت همه اولویت اولشون ازدواجه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 59 پست
بحر حال شوهرررر مهمه 🦭😂

شوهر خوب 😂😑

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
حالا کو شوهر خواهر که همه ازدواج کنند

عزیزم بنظرم نباید زیاد فکر کرد خودش پیش میاد 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون همه اینجا نیستن. اونایی که سخت در تلاشن. اونایی که اهل مطالعه ن. اونایی که به شدت دارن کار میکنن مستقل شن، اونایی که دارن آینده شون با فرض بدون شوهر بودن میسازن.

وقت برای نی نی سایت ندارن.

اینجا اکثرا از بی شوهری گریه میکنن ، طرف تاپیک زده من 38 سالمه کی میخوام آشنا شم کی میخوام ازدواج کنم کی میخوام بچه دار شم دیگه گذشت از من ، چون تو ایران تمام بار مالی روی دوش مرده ، مردها هم دیگه خودشون رو تو دردسر نمیدازن ، زنها هم دیگه 35 سالگی به بعد بچه دار نمیشن مگر به ندرت ، پس زن ها واسه بچه دار شدن برعکس مردها محدودیت زمان دارن 

من به شخصه هنوز دلیل ندارم برا ازدواج بعد یک بار گفتم تو یک تاپیک گفتم که هر کس هم رسالتش ازدواج نیست 

چند نفر به صورت متوالی دست به دست هم دادن ک من و خراب بی رگ و ریشه و به دور از اصالت جلوه بدن و ازدواج و مقدس 

میگفتن تو حتما از جایی تامین میشی ک اینجوری میگی گفتم مگه همه چی تو ازدواج نیاز جنسی هست ؟ 

گفت ما ترجیح میدم زود ازدواج کنیم تا به سن شما که رسیدیم با پسر های مردم رفع نیاز نکنیم 😐😐😐فک کنم فشار عجیبی روشن بود 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
دیدشون از ازدواج اینه که وایخدا شوهری عاشقمه با همه مردا فرق میکنه زندگیمونو عالییی . ولی مسئولیت پذ ...

دقیقا مسئولیتش پ بلوغ فکریش از درس خوندن و زندگی مجردی خیلی سخت تره خصوصا اگه توی رفاه بزرگ شده باشی سخته برات یکدفعه روبه رو شدن با اون همه کار و بچه داری و... گردوندن ی زندگی 

البته بگذریم بعضیا شانس ندارن خونه شوهر هم مسئولیت ندارن طرفشون هم بی خیاله😅

نه خداروشکر هنوز نیومدن😜البته بخدا گاهی ۱۸ ساله می بینم از خودم بلاتره بعد من ساده

آره وضعیت تاپیکت مساعد خداروشکر که زنده ای عاقل های 18 ساله ی عاقل در حد 45 سال دارن بچه ‌هاشونو شیر میدن شانس آوردی 🤣🤣🤣🤣🤣

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

شهرستانهای کوچیک و اینا بیشتر اولویتشون ازدواج تو سن پایینه چون نه هدف خاصی دارن نه هنر خاصی وگرنه شهرهای بزرگ من کمتر دیدم دختر زیر ۲۷ ازدواج کنه چون یه دختر تا ارشد بگیره شغل پیدا کنه استقلال مالی برسه کمی با دوستاش تفریح کنه و یکی دوتا دوست پسر هم تجربه کنه همون ۲۷ ۲۸ میشه 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
چون همه اینجا نیستن. اونایی که سخت در تلاشن. اونایی که اهل مطالعه ن. اونایی که به شدت دارن کار میکنن ...

چه ربطی داره عزیزم 

این چیزا به دیدگاه ربط داره 

وگرنه من خودمم درسخونم

اینجا اکثرا از بی شوهری گریه میکنن ، طرف تاپیک زده من 38 سالمه کی میخوام آشنا شم کی میخوام ازدواج کن ...

دقیقا عزیزم 

از اون طرف خیلی از پسرا هم هستن شرایط مالی شون خوبه ازدواج نمیکنن و اینا متاسفانه دنبال روابط ازادن

شهرستانهای کوچیک و اینا بیشتر اولویتشون ازدواج تو سن پایینه چون نه هدف خاصی دارن نه هنر خاصی وگرنه ش ...

درسته ولی خب ی سریا هم از شهر کوچیک هستن ولی درس خوندن کار میکنن 

بنظرم بیشتر دیدگاه خانواده و خودشون مهمه

من به شخصه هنوز دلیل ندارم برا ازدواج بعد یک بار گفتم تو یک تاپیک ک هر کس هم رسالتش ازدواج نیست  ...

والا مگه همه ی زندگی رفع نیاز جنسیه وقتی مرد مناسب نیست آدم چرا خودشو تو دردسر بندازه اکثر آقایون شدن خیانتکار ی پسری هم که خوب باشه خونواده مداخله گری داره 

مگه آدم نمیتونه تنهایی و متکی به خودش زندگی کنه

ازدواج آدم زندگی میخواد ن صرفا شوهر داشتن 

اونی که بیشتر دیده کمتر نمایش میده🤞🏻
من به شخصه هنوز دلیل ندارم برا ازدواج بعد یک بار گفتم تو یک تاپیک گفتم که هر کس هم رسالتش ازدواج نیس ...

عجب... 

ازدواج بد که مجردی خیلی بدتره

مگه هرکسی ازدواج نکنه مشکل داره 

شاید طرف سرده و این چیزا اصلا اولویتش نیست 

یا دنبال این نیست با شوهر به اهدافش برسه

آره وضعیت تاپیکت مساعد خداروشکر که زنده ای عاقل های 18 ساله ی عاقل در حد 45 سال دارن بچه ‌هاشونو شیر ...

😅😅😅😅ی بار یکیشون بهم الکی الکی توی ی تاپیکی پرید وای یادم نیار 

2706