2733
2734
عنوان

دوست ندارم با زنداداشم صحبت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 33 پست
خب پس نگیر برو ی ارایگشاه دیگ

آخه آرایشگاهی که قبلا میرفتم دوست مامانمه هرسری میرم میگه موهات خشکه بیا پروتئین تراپی ولی اگر بخام انجام بدم از موادش مطمئن نیستم جایی که زنداداشم میره دوستش کراتین کرده ازش راضی بوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه آرایشگاهی که قبلا میرفتم دوست مامانمه هرسری میرم میگه موهات خشکه بیا پروتئین تراپی ولی اگر بخام ...

جاهای دیگ هم هستن خب اگ دلخورین و حرف دراره نپس ممکنه بگه رو همچشمی رفتی هزارتا ارایشگاهست

این همه آرایشگاه،درمورد دلتنگی هم به برادرتون بگید،شاید بچه هارو آورد ببینید،ولی اصرار نکنید

حقيقتا من چیزی راجب ناراحتیم نگفتم که اگه بگم بچه هارو بیاره دلیل میخاد...بعدشم خود برادرمم نمیاد خونمون سربزنه چه برسه بچه هارو بیاره

جاهای دیگ هم هستن خب اگ دلخورین و حرف دراره نپس ممکنه بگه رو همچشمی رفتی هزارتا ارایشگاهست

نه اینجوری نیست از روی چشم هم چشمی بگه آرایشگاه من رفته خودش یه بار واسه ابروهام پشنهاد داد برو اونجا 

2706