2733
2734

چند تا کلیپ شیدینگ لب گذاشته بودن دندوناش دیده میشد اصلا جرم نداشت فقط رنگش زرد بود همه هیت داده بودن خیلیییی چیزای بد اصلا😐چتونه؟ دندون طبیعی همینه انقد کامپوزیت دیدین فک میکنین همه دندونای طبیعی این رنگین

یا پیج اکسسوری تو دست خودش از اکسسوری ها عکس و فیلم گرفته بود کلی هیت راجب فرم ناخنای طبیعیش و رنگ پوستش داده بودن😐

خستم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیاد دیدم 

به دخترای خوشگل و نچرال باز اینقد میپرن که اعتماد به نفسش صفر شه اونم بره عمل کنه

به حضرت عباس کاربری دست سه نفره هی نپرسید چرا یجا کنکوری ای یجا متاهل یجا فلان اه شماره نداشتیم عامو اینم بزور پیدا کردیم  

واای منم خیلی بدم میاد خیلی تصنعی هست اونجوری 

من چال گووونه میخام تو کل عملا و .... ک اونم میگن تصنعی میشه

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

باید توجه نکرد 

بیشتر این انتقادا بخاطر جو هست وگرنه طبیعتا این آدما همشون کامل نیستن

اونی که عزت نفس داره براش مهم نیست این هیتا دمش گرم

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2706