2752
2734
عنوان

ماه دیگه سزارینمه و همراه ندارم تو بیمارستان...

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 38 پست
من بیمارستان بستری بودم هر نیم ساعت ی پرستار برای من میومد یکی برای دخترم.خودشون پوشک عوض میکردن کمک ...

چه بیمارستان خوبی بوده. والا بیمارستان های اطراف ما اینجوری نیست حتی بیمارستان های خصوصی

بدون همراه که نمیشه. مگه کسی بچه رو تر و خشک میکنه حالا خود مادر که بازم همراه میخواد. نمیتونه راه ...

بخدا دارم دیوونه میشم اصلا نمیدونم چرا مامانم یهو انقد بد شده باهام همش چسبیده ب اون یکی خواهرم وگرنه سر بچه اولم اینجوری نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر شوهرت نمیتونه بیاد پیشت؟ مامانت غر میزنه ولی میاد شک نکن

اخه من الان ۸ماهمه و دکتر از همون اول بارداری بخاطر کمر و شکم دردم استراحت مطلق بهم داد ولی یکبار نگفت بیام چند روز پیشت بمونم با این حال میدونست ک حالم خوب نیست 

خواهرشوهرمم دانشجوعه نمیتونه بیاد

عزیزم به خودت استرس نده. مگه میشه تنهات بذاره. میاد😊

بیادم همش غر میزنه بهم ی زنی ک زایملن کرده خودش هزارتا درد داره نمیتونه دیگه چیزای دیگه هم تحمل کنه اخه برا همین میگم

اخه من الان ۸ماهمه و دکتر از همون اول بارداری بخاطر کمر و شکم دردم استراحت مطلق بهم داد ولی یکبار نگ ...

عزیزم چه بی عاطفه. کاشکی شرایطی بود خودم می اومدم باهات 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️