2733
2734
عنوان

نمیترسید یه روز کاربریتون شناسایی بشه؟؟؟؟🩷🩷🩷🩷🩷🩷

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 86 پست
عزیزم میترکی ینی دسترسی به کاربریت بستس.من یکی از تاپیکاتو تو گوگل بزنم برای من بالا میاره حتی اگه ب ...

ولی اگه رو پروفایلم بزنی تاپیک های قبلیم نمیان 

بعدشم چیز خاصی نمیگم که نگران باشم شوهرمم می‌دونه عضوم

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
نه نمی‌ترسم چون تندتند میترکم کاربری هام نمیمونه

سلام

🟥🟥🟥 روش جدید تعلیق

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام میگن ۱۰ تا 🟧 اما درخواست گزارش ۱۴ روز تعلیقی داره اخطار نارنجی اگر نی نی یار ببینه. 🟨 ب ...

ممنونم

بعد اگه یه نفر بخواد همه تاپیکاشو پاک کنه و روزی یه تاپیک برای حذف به نی نی یار بفرسته همین طوری حذف میکنن یا حتما باید یه چیز خاصی توی اون تاپیک باشه تا حذف کنن ؟

2731
ممنونم بعد اگه یه نفر بخواد همه تاپیکاشو پاک کنه و روزی یه تاپیک برای حذف به نی نی یار بفرسته همین ...

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

اول وقت همیشه بفرستین ساعت ۱۰:۳۰ احتمال حذفش بالاتره.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
مرسی عزیزم 

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

فرصت نمیکنم اصلا.یادم نمیمونه چن شنبس ساعت چنده😕

شنبه دوشنبه چهارشنبه

از ساعت ۱۰/۳۰الی ۱۲

۱۴الی۱۵

لینکو کپی کن بفرست  تو خصوصی به@niniyar_1    

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
سال ۱۴۰۲ مگه عضو نشدی؟ 

بله قبلا هم چندین تا کاربری داشتم

ولی من احساس میکنم تو این یکی دوسال  خیلیا این سایت و شناختن و عضو شدن خصوصا دهه هشتادیا

قبلا بچه تو سایت نبود الان هرجا میری بچه ۱۲.۱۳ ساله تاپیک میزنه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗