2752
2734
عنوان

باورم نمیشه الهه حصاری چهل و دوسالشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 47 پست
عزیزم این بنده خدا رفت خرید  ولی من خودم ی روز سرکار بودم چند تا از بچها املت درست کردن و با ب ...

منم منظورم همین بود چیزای هوس برانگیز و نوبرانه سوای از گرون بودنش خوب بچه دلش میخاد تو مدرسه 

ولشون کن اینجور ادم حرف نزنی باهاشون بهتره 

فقط یادگرفتن بگن اگه نداشتی چرا بچه اوردی و خودخواهی 

پول نداریم بریم بمیریم 

تازه من دارم سعی میکنم بچم حسرت چیزی نداشته باشه 

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
دقیقا ایشون همسر دکتر حمید لشگری هستن .من کامل می شناسم .قبلا عکسای خانومش تو مغازه بود الان برداشته ...

واقعا چهل و دو سالش یا الکی میگن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیروتاپیک میوه نوبر توفقط به فکرخودت بودی وبچه اوردی چون گفتی پول ندارم مادرمم نشم حالابچه تومدرس ...

چه قدر بده آدم زبونش نیش داشته باشه...

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
منم منظورم همین بود چیزای هوس برانگیز و نوبرانه سوای از گرون بودنش خوب بچه دلش میخاد تو مدرسه  ...

عزیزم یه جا دیگه هم گفتم کلی آدم با وضع معمولی میشناسم بچه شون موفق شده دست پدر مادره رو عم گرفته 

آدم پولدار هم میشناسم بچش فاحشه اینستا شده...

میوه نوبرنه ملاک نیست برنده اونیه که بچش رو درست تربیت کنه نه اونی که برا بچش گوجه سبز میخره...

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
ما خودمون اینجا @خربوریدان    رو داریم من همش فکر میکنم ۲۵ سالشه و سرکارمون میزاره میگ ...

نگفته چهل سالمه گفته سی سالمه 

اما انگار چهل و دو سالشه

عزیزم یه جا دیگه هم گفتم کلی آدم با وضع معمولی میشناسم بچه شون موفق شده دست پدر مادره رو عم گرفته&nb ...

دیشب چون بچم تو مدرسه دلش خواسته بود شلب که الوچه رو گرفتم براش بهم گفت مامان میخام مدرسه هم ببرم بهش گفتم همین جا خونه بخور یه موقع دوستات دلشون میخاد 

دیشب چون بچم تو مدرسه دلش خواسته بود شلب که الوچه رو گرفتم براش بهم گفت مامان میخام مدرسه هم ببرم به ...

آفرین به شعور شما❤️

دیروز یکی از دوستانم گفت همسایه داشته حلوا درست میکرده بدش بهش خورده اینم هوس کرده شاید تو چند سالی ...

نه قضاوت نمیکنم خودمم حواسمو جمع میکنم دیگه چیز خاصی جلو کسی نخورم

ولی کلا میگم

اگه آدم بخواد هرچی بچه خواست فراهم کنه براش، قطعا قطعا در آینده آسیب های جدی می‌بینه

الهه حصاری رو ولش کن افسانه پاکرو هفته پیش ۴۳ ساله شد و اصلا بهش نمیاد اتفاقا خیلیم دوست‌داشتنی و ...

اره کاش راز جوونیشون رو میفهمیدیم

2706