2752
2734
عنوان

آزمون های ماز خوبه؟ سطحشون خیلی از کنکور بالاتر نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 37 پست
سنجش آزمونها جامعش برای کنکوری ها خوبه  مشاوره خیلی میتونه کمک کنه برنامه منظم بده گزارشکار و ...

پسر من امسال به هیچ برنامه ریزی نرسیده، هم مشاور داشت هم خودم و خودش براش برنامه ریخیتم اما همه اش عقب میمونه

درسش خوبه و مدرسه هم تیزهوشان میره 

اما خیلی کند و وسواسی میخونه

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به بالا رفتن تراز نیست که سوالای گاج خیلی آسون تر از قلمچی و مازه به هرحال موفق باشه

دو سال تمام قلم چی بود سطح سوالات خیلی خیلی بالا بود و حس ناامیدی به دانش آموز القا می‌کرد....

[QUOTE=337039885]مشاوره شون موسسه خاصی دارن یا کانالی یا پیجی که معرفی کنید؟ غیر از برنامه چه کمکی ب ...

ان شاءالله دخترتون موفق باشن و نتیجه تلاشهای خودش و زحمات شما رو بهترین نحو ببینه

پس بین اینا قلمچی سوالات متعادل تر و آزمونهای مشابه کنکور داره درسته؟

ببینید پسرتون پنجشنبه ها ماز بزنه جمعه ها قلمچی

یکیش رو ثبت‌نام کنه یکیش رو همینجوری تو خونه بزنه

به بالا رفتن تراز نیست که سوالای گاج خیلی آسون تر از قلمچی و مازه به هرحال موفق باشه

تجربه شرکت در هر دو رو داریم هیچ کدام مثل آزمونهای گاج پیشرفت نداد ....نظر شمام محترم ❤️

ببینید پسرتون پنجشنبه ها ماز بزنه جمعه ها قلمچی یکیش رو ثبت‌نام کنه یکیش رو همینجوری تو خونه بزنه

فکر نکنم وقت کنه

آخه بعدش باید تحلیل هم کنه 

آزمون دادن بدون تحلیل به درد نمیخوره

ضمن اینکه پسرم خیلی کند و وسواسی درس میخونه و همیشه از برنامه هاش عقبه

خانم محمدی نژاد  @Mishaver1400 آیدی تلگرامشون  پزشکی

شما خودتون یا اطرافیان باهاشون مشاوره داشتید یا صرفا معرفی میکنید؟

2706