2752
2734

پول تواین وضعیت اقتصادی الان خیییلی مهمتر از اخلاق و بقیه ی چیزاست ، پول باشه همه چی هس نباشه هموناییم ک هست نیست میشن😑

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهر شوهرم 

همسرش رفتگره

زندگی خوبی داره

و همینطور همسر خاله شوهرم تو تهران رفتگر بود 

وضعشون خوب بود

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
بستگی به شخصیت طرف داره...شهید هادی ذولفقاری هم فلافل فروش بود...ما شهید زباله گرد هم داریم.....اما ...

شهید زباله‌گرد دیگه چی‌چی بود! 

اگر کسی این‌چنین هم بوده به عنوان نقطه‌ی تاریک زنذگی‌ش محسوب می‌شه. این کار باعث زشت شدن تصویر شهری، مخلوط شدن زباله تر و خشک و ایجاد هزینه و زحمت بیشتر برای نیروهای خدماتی شهرداریه!

و هرگز عملی مثل  زباله‌گردی به عنوان شغلی که نمود زاهدانه و ساده‌زیستی و تواضع داشته باشه،نیست!

اینم ی شغله خب مث بقیه شغلا ،تو بقیه شغلا هم دختر ملاکا و شغل خودشو در نظر میگیره دیگه

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
شهید زباله‌گرد دیگه چی‌چی بود!  اگر کسی این‌چنین هم بوده به عنوان نقطه‌ی تاریک زنذگی‌ش محسوب م ...

الهی همیشه نفستون از جای گرم بلند ش جناب،ولی بعد تورم و انفجارش خیییلی محسوس شده این کار تو شهرای مختلف ،متاسفانه متاسفانه متاسفانه هست عرض شما درسته ولی هست این شغل و از روی نداری بهش رو اوردن

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

فرهنگ کشورمون تو نگاه به مشاغل خیلی خیلی نازل و غیراخلاقی‌ه! 

از باد کردن بی‌دلیل یک سری حرفه مثل پزشکی تا تحقیر و پست شمردن کاری مثل خدمات شهرداری و کارگری و... در صورتی که از قضا همه این‌ها مشاغل خدماتی هستند!

یادمه معلم چهارم دبستانمون که مدتی تو آلمان حضور داشت بارها این خاطره رو تعریف می‌کرد که تو آلمان نزدیکی محل اسکانشون یک نفر با یک ماشین بروز، شیک و پیک و کراوات زده می‌اومده و لباس کار پاکبان تنش می‌کرده و ساعاتی به نظافت خیابان می‌پرداخته و دوباره سوار ماشینش می‌شده و می‌رفته‌.

دلیلی نداره کسی به خاطر عنوان شغلش(مگر اینکه انجام شغلش از اساس خلاف اخلاق باشه) از ازدواج و امتیازات اجتماعی محرومیت داشته باشه و احترام و منزلت کمتری نصیبش بشه! 

شهید زباله‌گرد دیگه چی‌چی بود!  اگر کسی این‌چنین هم بوده به عنوان نقطه‌ی تاریک زنذگی‌ش محسوب م ...

من نگفتم نماد ساده زیستیه.گفتم به شخصیت طرف ربط داره.ممکنه آدم زباله گرد هم باشه.ولی اینقدر پاک باشه که خدا بخواد شهید بشه....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
۱۲تومن. مثلا قبل عیدی یکبار۶ونیم زدن حساب، یکبار۳تومن، یکبار۱تومن. خداروشکر خیلی خوبه. البته ما تو ش ...

این سه بار که پول زدن جدا از حقوق بود؟

اگه فقط حقوق باشه،معلوم خودتون هم مدیریت دادید که میتونید طلا هم بخرید

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
فرهنگ کشورمون تو نگاه به مشاغل خیلی خیلی نازل و غیراخلاقی‌ه!  از باد کردن بی‌دلیل یک سری حر ...

دقیقا فقط تو کشور ما همه الدورم بولدرم دارن (نمیدونم کلمش درست گفتم یا نه) 

ایرانی ها اکثرا اونور تو رستوران اینا کار میکنن اینجا شاخ‌پنداری دارن عمرا همون ادم اینجا بره تو فست‌فودی و رستوران کارگر سالن بشه و میز اینا تمیز کنه 

سلبریتی هامون اینجا چه ارج و قربی دارن بعد الان اونجا راننده شدن خیلی هاشون دیگه خودشون لایو گذاشتن و گفتن 

2706