2733
2734
عنوان

اینکه میگن کارای شوهرو ب روش نیارید روش وا میشه درسته ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 28 پست

خوب اگه مردی خیانت کرد و زنی فهمید ب روشم اوورد اما نتونست کاری کنه مهریشو بگیره یا جدا بشه شوهره میگه خوب اینکه کاری نتونس بکنه پس ایندفعه آشکارا خیانت میکنه مهم هم نیس براش 

برا همین اگه شرایط جدایی و کاری ندارین بهتره ب روی خودتون و اون نیارید💔

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
2731

وقتی خیانت میکنه و درسته دست خودمون نیس به روش بیاریم

اگه از شما میترسه و قایم میکنه یعنی نمیخواد از دستت بده طرف میشناسی دیگه میدونی بگی بدتر میکنه و تو واقعا قصد طلاق نداری به روش نیار یا مثل شوهر من میترسه کلا از دستت بده و بفهمی خجالت میکشه به روش میارم بدونه حواسم جمه

مثل شوهرم برا عکس یکی از فامیلا زن 🤩این زده بود تند تند به روش آوردم خجالت کشید😅

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
باید درست به روش بیاری  نه اینکه مثلا بگی خیانت کردی برو با همون 😐

پس چطور ب رو بیاری?

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸
وقتی خیانت میکنه و درسته دست خودمون نیس به روش بیاریم اگه از شما میترسه و قایم میکنه یعنی نمیخواد ا ...

اها

خوب اگه مردی خیانت کرد و زنی فهمید ب روشم اوورد اما نتونست کاری کنه مهریشو بگیره یا جدا بشه شوه ...

چقد سخت 🥲

آره دیگه به ما هم نمی‌گفت.بعدش فهمیدیم که دیدیم شوهرش بخاطر دختره رفته ی شهر دیگه 

شتتت

به روش نیاری و خودت هی حرص بخوری و خودخوری کنی و سلامتیت از دست بدی اونم هرکاری دلش میخواد بکنه و فک ...

دقیقا منم همین فکرو میکنم 🥲

افرین😂

من به شوهرم گفتم اگه الدامم کنن بفهم آفتابه اسید آماده اس 

خودش میدونه چی میگم 😀😀😃😅

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت