2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دنبال یک جای مطمئن برای تعمیر ماشین ظرفشویی میگردم که هم قیمت تعمیرش مناسب باشه و هم حرفه ای باشن ...

آره عزیزم اتفاقات یک هفته پیش بود که یخچالم خراب شد یک سایتی رو پیدا کردم بهشون پیام دادم اومدن یخچال رو درست کردن هم خودشون آدمای خوبی بودن هم کارشون خوب بود.

آره عزیزم اتفاقات یک هفته پیش بود که یخچالم خراب شد یک سایتی رو پیدا کردم بهشون پیام دادم اومدن یخچا ...

عزیزم آدرسی یا شماره ای داری ازشون یا اینکه  آدرس سایت رو داری عزیزم برام بفرستی؟

عزیزم آدرسی یا شماره ای داری ازشون یا اینکه  آدرس سایت رو داری عزیزم برام بفرستی؟

اره عزیزم اسم سایتشون فیکسون بود fixoon.com 

ادمای خوب و کاربلدی بودن خیالت راحت باشه 

اینم شماره تماسشون هستش02133338548