2733
2734
عنوان

شوهرن خیلییییی پسرمیخاست ولی بچه مون دختر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5704 بازدید | 219 پست
شما اگه شعور داشتی اینجوری با این چرت و پرت دیگران رو مخاطب قرار نمی‌دادی همه میدونن دوتا رو خواستن ...

شماخودت اگه شعورداشتی بجای راهنمایی دادن قضاوتش نمیکردی چیزی نمیدونی بگذر برو حتما باید توهرتاپیکی ی چیزی بگید؟

چه بال بالی عزیزم منم مادر یه پسرم صرفا جهت اطلاع گفتم که بدونی جنسیت بچه رو پدر تعیین میکنه و ...

گلم پنجاه پنجاهه اسپرم پسر قوی باشه اما رحم قلیایی نباشه بچه دختر میشه 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرت در تعیین جنسیت موثره

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

یجوری گفتی فکر کردم ده تا دختر داری به فکر پسری 

پسر پرست ترین ها هم توی بچه اول به فکر جنسیت نیستن بزار اولی بیاد بعد 

دومی رو برو آی وی اف تعیین جنسیت کن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
حالا چرا گیر دادید به اون خانمه که گفت پسر زا هستم نگفت که دختر بده ... منظورش این بود بدون رژیم پسر ...

الان یکی نظر گذاشت اگر دوتا پسر بیارم شوهرم روانی میشه چون دختر دوست داره

ولی کسی چیزی بهش نگفت

یکی برگشت گفت من پسر زا هستم همه دارن قورتش میدن

این جماعت هیچوقت آدم نمیشن متاسفانه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
عزیزم ناشکری نکن.خداروشکر کن گل دخترت سالمه🥰 من سر پسر اولم کلی رژیم برای دختر گرفتم که نشد.سر دوم ...

بعدش سقط کردین جانم؟🥺

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
یجوری گفتی فکر کردم ده تا دختر داری به فکر پسری  پسر پرست ترین ها هم توی بچه اول به فکر جنسیت ...

اتفاقا من پسر دوست داشتم همیشه

برام مهم بود که پسر بشه بچم

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
شوهر شما به بلوغ فکری نرسیده برای پدر شدن متاسفانه

منم همینو میگم بهش...میگم درسته تو خواهر نداری عشق دختری ولی قرار نیست پسرتو دوست نداشته باشی میگم اونم دوست دارم ولی دخترمو بیشتر😑خدایی واسه همین من الان یکساله جلوگیری میکنم 

توی جنسیت بچه مرد تعیین کننده اس عزیزم

درسته جنسیت رو مرد تعیین میکنه، اما محیط بدن زن هم مهمه اگ اسیدی باشه بچه دختر میشه، اگ قلیایی باشه بچه پسر میشه،اسپرم تو محیط قلیایی امکان زنده موندن کروموزوم  yبیشتره

2706