2752
2734
عنوان

شوهرم سه روز بود حموم نمی‌رفت ولی دیشب تا اومد خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیدونم فکرت درسته یانه ولی اگر میدونی شرایط طلاق نداری یا دوسش داریو نمیتونی دل بکنی تو کارش تجسس‌ نکن چون مچشو میگیری بعد طلاقم نمیگیری میبینه عه تو میدونیو هنو تو خونشی علنن جلو روت خیانت میکنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
اخه جاییم بخواد بره قبلش باید خموم بره نمیره کثیف خودشو به کسی نشون بده

اخه قبلنا همیشه شیو شده می‌رفت با بوی عطر و ادکلن برمیگشت من خیلی دعوا راه مینداختم حالا دیگه با بوی گوه می‌ره همون جا خودشو میشوزه احتمالا

فرض کن در باز شود...برسد منجی عالم 
اخه قبلنا همیشه شیو شده می‌رفت با بوی عطر و ادکلن برمیگشت من خیلی دعوا راه مینداختم حالا دیگه با بوی ...

ای وای؟!!!!!

پس حقداری شک کنی

چیزی بجز این دیدی

پیامی زنگی و...

اخه قبلنا همیشه شیو شده می‌رفت با بوی عطر و ادکلن برمیگشت من خیلی دعوا راه مینداختم حالا دیگه با بوی ...

مگه همسرت سابقه خیانت داره؟

خیلی قطعی داری در مورد خیانت حرف میزنی

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2706