2752
2734
یه نخ کاپتان بلک...آدامس ..یکم گریه ..یه هوای تازه حالمو خوب میکنه

منم با همین اشتباه خودموگول زدم و الان نسخم هیچ دردی ازم دوا نکرد من وینستون و سناتور 🤣🤣😂 😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
نمیتونم آروم یجا بشینم ،ذهنم متمرکز نمیشه 

فایل های آموزشی اش به صورت رایگان تو اینترنت هست البته فایل های پولی هم زیاده اول با رایگان ها شروع کن دیدی بهتر شدی پولی ها را بگیر که خیلی مفیدترند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نفس عمیق بکش به صورت دم و بازدم .ذکر لا الله الا الله بگو عرق اسطوخدوس هم بگیری بخوری خیلی خوبه.اون ...

ممنون عزیزم ،به پدرم میگم بگیره برام ،فک کنم خوب و خوشبو هم باشه 

منم تازگیا خیلی میزنم زیر گریه 

بگردم خیلی بده

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2731

نفس عمیق 

یه لیوان آب 

باد خنک 

بعدش به این فکر میکنم چرا استرس دارم؟ دلیلش چیه 

سعی میکنم حلش کنم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
جواب نمیده چندبار امتحان کردم متاسفانه

ببین بستگی به خودت داره چقد اعتماد به نفس داری که به خودت انرژی مثبت بدی اروم شی خیلیا با هیچ کاری اروم نمیشن اونا اضطراب شدیده کاری از من بر نمیاد گلم باید بری پیش روانشناس یه کارایی میگن بکنی بهتر میشی

من قدم میزنم الان که بچه پاگیرم کرده تو خونه اونقدر میرم و میام کف پام درد میگیره ولی ارامش عجیبی بهم میده البته من ناخواسته متوجه میشم مدتهاسات دارم تو خونه قدم میزنم از درد پا و کمرم متوجه میشم

بیشتر شب ها استرسی میشم میرم توی حیاط یا از پنجره نگاه به اسمون میکنم با خدا حرف میزنم و گریه میکنم حالم عالیه عالی میشه انگار اصلا استرس نداشتم

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!
2706