2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

او موقع می رفتم اقدام یک روز درمیون طبق گفته دکتر های معروف که نمیگم اسمشونو چقدرم خرج کردم اما این بار رفتم سونو گفت تخمک بالغ داری داره آزاد میشه ترشح تخمکگذاریم داشتم اما نرفتم اقدام فردا باز رفتم سونو گفت فولیکول بالغ نداری مایع آزاد در لگن پرسیدم آزاد شده گفت آره برو اقدام ساعت12ظهر بود و منساعت 7شب رفتم اقدام و اما مهمترین کاراییکه کردم 

2731
کدوم کشورزندگی میکنی که ندیدی 😂😂....بعدشم توداری جواب خودتو به خودت میدی منم الان همبن وگفتم دیگه ...

تو میگی اونایی که پسر دوستن باید برن بچهای مریض ببینن تا متوجه بشن جنسیت مهم نیست ربطی بهم نداره من عاشق دخترم ولی دوتا پسر دارم چون دختر دوس دارم بنظرت وقتی بچهای مریض ببینم پشیمون میشم از اینکه چرا علاقه به دختر دارم 

شوهر من میگه فقط پسر  حتی لفظی م که بهش میگفتم حالا اگه دختر دار شدیم چی میگه نه نه فقط پسر من ...

دقیقا چی کار میکنه که پسر بشه؟ :)))

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
هیچی پسر رو زحمت میکشن بزرگ میکنند بعد تحویل عروس میدن بعد میشینند منتظر ببینند عروس اجازه میده پسرش ...

اخ گفتییییییییی

انقدر حرصم درمیاد 

حرف هم که نمیشه زد دعوا میشه 🤣

خودشونو کشتن با این پسر 

کی درست میشه این فرهنگ ما

آفرین عزیزم که به خاطر اینکه اگه دختر شر سقطش میکنی چجوری میتونی در مورد گرفتن جون بچت فکر کنی اونم ...

با ایشالا ماشالا نمیشه یه آدمو بدنیا اورد و بدبخت کرد

دوس ندارم دخترم تاوان اشتباهات پدرشو بده

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
تو میگی اونایی که پسر دوستن باید برن بچهای مریض ببینن تا متوجه بشن جنسیت مهم نیست ربطی بهم نداره من ...

اصلااا موصوغ بحث درمورد اقایون بود ...چی وباچی قاطی میکنی ....بعدشم اسی یه چیزی گفت که بیشتریا منظورش وفهمیدن شماولی کامل متوجه منطور اسی نشدی ...مطمئنن هرکسی یه جنسی وبیشتردوی داره داشته باشه ..ولی کسی که دوجنس وداشته باشه وسرسومی بازم براش جنسیت مهم باشه مااون وگفتیم.... نه شرایط شمارو

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله😬😂

بهم خیانت میکنه

با زن‌های مطلقه و زن‌هایی که هنوز طلاق نگرفته بودن و متارکه کرده بودن و بچه هم داشتن رابطه جنسی داشته

افکارشم سنتی و مردسالارانه س 

میترسم دخترم تاوان کثافت کاری های باباشو پس بده

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2706