2752
2734
عنوان

کسی دیدید به خاطر مشکل مالی طلاق بگیره ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 36 پست

خب در این که رفع نیازهای مالی خانم به عهده شوهرش هس حرفی نی خانم 

اگه حس میکنین میتونین بهش کمک کنین از این وضعیت دربیاد خب اینکار رو بکنین 

ولی اگه واقعا حس میکنین که ایشون خودش تمام تلاششو واسه بهتر شدن اوضاع مالی تون انجام نمیده سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین و بشینین محکم باهاش صحبت کنین و بگین که اذیت میشین و در نهایت اون تصمیمی رو بگیرین که بخ نفع تون هس 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب اگه توانایی داره کارشو تغییر بده ولی طلاق مشکلی حل نمیکنه

پدرش که حمایتش می کنه

شوهرشم اخلاقش خوبه

الان زندگیا مشکلات عجیبی دارن که تحملش از بی پولی سختتره

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
ببین مرده هیچی نداره کلا ۳۰ تومن پول پیش داره که دیگه با اونم بهشون خونه نمیدن

والامستاجرمازن همدانی مردایلام میگه تویک اتاق مادرشوهرم زندگی میکردم زن. مال جهازبرداشت بوداوردبودشهرما به مدت مرده رفت فروشگاه کارکردگفت کارم سخت بعدش زن رفت کارخانه کارکردتامردکارپیداکرد فقط پول پیش جهاززن داشتن رسیدن شهرما

واسه دوستمه دارم میپرسم منم همین رو میگم ولی خب ازدواج کرده دیگه و حتی خرجش هم مواد غذایی همه چی باب ...

راستش زیاد در این مورد نمیدونم

ولی گاهی ارتعاشات نام افراد خانواده میگن باعث میشه همیشه به بن بست بخورند.

برای همین خیلی ها سراغ تغییر نام میرن.

اگر یک درصد خواستید از تغییر نام استفاده کنید از کسانی که ادعا می کنند بلدند کمک بگیرید چون تو ایران تند تند نمیشه اسم را عوض کرد.

نرم افزار علم اسامی تو بازار هست ویا تو گوگل جستجو بزنید ببینید کی معتبر تره.

دختر همسایه مون هم نام وهم نام خانوادگیش را تغییر داد وحسابی اوضاعش عوص شد.

تو دنیای عجیبی هستیم، گاهی میگم نکنه مثلا احمدی نژاد وحسن روحانی هم از این قضیه استفاده کردند.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

کدوم شهر زندگی میکنه دوستت ؟!

اقا باید شغل دوم داشته باشه 

ما هم اگه همسرم شغل دومش و نره اوضاع بهم میریزه 

ما هم ماهی ۷کرایه خونه میره با دو تا بچه و مستاجر 

حالا قسط و تازه تموم کردیم.

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱