2752
2734
لابیای اویزون و سیاه ک هرسری ی ور میره رو اقایون چیشو دوست دارن😂😑

حالا آویزونو سیاه و کلا اینی که تو گفتی رو نه قاعدتا 🤣🤣🤣🤣

اما من شنیدم دوست دارن خیلیا  

بخونی تو اینتنرتم نوشته تا حدیش قابل قبوله

حالا آویزونو سیاه و کلا اینی که تو گفتی رو نه قاعدتا 🤣🤣🤣🤣 اما من شنیدم دوست دارن خیلیا   ...

چی بگم

خلن اگه دوست دارن😂

من ک لابیاپلاستی کردم همینی ک توصیف کردم بودم😂 بعد یکی میاد میگه عههه چرا انقد با خودت ور میری این عملا چیه

میخوام با پشت دست بزنم تو دهنش فقط😁👊🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ک انجام دادم و خیلی ام راضیم و میگم از لابیاهای اضافه راحت شدم وقتی ادم نمیتونه بخاطر اینا ک ان ...

از این لحاظ که بمن چه به اون چه به ما چه بهش نگاه کنیم بله منطقیه.

ولی حس نمیکنی خرج اینکه طرف بره لیزر و اپلاسیون یه کنار نگه داشتن لابیا بوده و بس؟

یه طوری میگید به خاطرش نمیتونسته بره اپلاسیون و لیزر و غیره انگار مثلا یه چیزیه کل اون ناحیه رو گرفته 

ظاهر ناجور داشته یعنی چی؟

لابیا هارو با چی مقایسه میکنیم تا بفهمیم یه لابیا ظاهر درست داره یه لابیا ظاهر ناجور؟

با فیلمهای پو.رن؟ با توقعات بالا از بدن؟

من قبول دارم وقتی میشه از یه راهی رفت که بهتر بود چرا که نه، چرا باید ادم همون متوسط خودشو بپذیره وقتی میتونه بهتر بشه.

ولی یه سری چیزا عملا وسواس فکریه، خود زشت پنداریه

ناجور بودن یا نبودن لابیا ها قابل اندازه گیری نیست، مقیاسی براش نیست، توی دنیا هر الت تناسلی بااون یکی متفاوته و تنها معیار خوشگلی یا زشتیش رو میشه از روی پو.رن فهمید یا اینکه بری شلوار زنهارو چک‌کنی ببینی مال کی بهتره. وقتی یه همچین چیزی طبیعت بدن محسوب میشه چپوندنش تو صنعت زیبایی خیلی حرکت عجیبیه.

هرچند که شماها دارین حتی رنگ چشمتونم عمل میکنین که تغییر بدین، خب اونجارم پس لابیاپلاستی کنین کی به کیه

وقتی داریم یه چیزیو از لحاظ سلامتی یا اخلاقی میسنجیم، نیاید وسولس های فکری زنهای بی اعتماد به نفس رو قاطیش‌کنین و بگین پس اونا چی! اونا که بااینکار حالشون خوب میشه!

اره خب عزیزم اون ادم هم بااین کار حالش خوب میشه، هم میتونسته بره پیش تراپیست تا حالش خیلی بهتر بشه

واژن و لابیا و نواحی تناسلی بنده مثل تمامی زنهای دنیا طبیعیه، نه صورتی سفید و غنچه ای و کلوچه ای هستم که بگم نفسم از جای گرم بلند میشه، نه اصلا لازم بوده باشم.

شمام بهتر بود ببینید چرا همچین چیزی داره اذیتتون میکنه، جای اینکه صورت مسئله رو ببرید بندازید دور 😄🤝

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️