2752
2734
عنوان

شوهرم حساس شده روم...

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 26 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه کارش به تلافی نرسه  در حد همون بچه بس بدونه درست میشه زمان نیازه داره ،البته شما هم از نظر ...

اخه اصلا خجالت میکشم گاهی

دیروز خواهرش اومد گفت بیا بریم حیاط وسطی بازی کنیم قبل اینکه من حرف بزنم سریع گفت نجلا نمیاد

بعد خواهرش گفت چیکار داری شاید بخواد بیاد چنان منو بد نگاه کرد گفتم ن منم نمیام بازی کنم شما برید

اخه اصلا خجالت میکشم گاهی دیروز خواهرش اومد گفت بیا بریم حیاط وسطی بازی کنیم قبل اینکه من حرف بزنم ...

ببین من خودمو میزارم جاش حس میکنم هنوز نمیتونه افکارشو جمع کنه نمیتونه ثبات داشته باشه هی فکرای عجیب میرنی به سرش قطعا حال روحیش داغونه عذاب وجدان حس از دست دادن خشم بابت اون ماجرا سخت می‌تونه پشت سر بزاره فقط رفتار شماست که حالشو بهتر می‌کنه می‌دونم برای خودت هم سخته ولی اگه میخوای همه چی اوکی بشه باید مراعات کنی دل به دلش بدی

ببین من خودمو میزارم جاش حس میکنم هنوز نمیتونه افکارشو جمع کنه نمیتونه ثبات داشته باشه هی فکرای عجیب ...

چیکار کنم بهتر شه؟

من هر چ میگه میگم چشم اما ب قول شما انگار هنوز کامل نبخشیده

چیکار کنم بهتر شه؟  من هر چ میگه میگم چشم اما ب قول شما انگار هنوز کامل نبخشیده

والا هر آدمی قلق خاص خودشو داره واقعا نمیشه گفت چیکار باید کرد، شما همسرتونو بهتر میشناسید 

من اگه نظری بدم شاید مناسب اخلاق همسرتون نباشه شما انجام بدین و بدتر بشه