2733
2734
عنوان

خانما بگید من با این شخصیت چه رشته ای بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 22 پست
همه فکز میکنن منطقی ان هیچ کس نمیگه احساسیم  موسیقی دان  پزشک

منطقی بودن خیلی سخته

یه وقتایی هم خوبه احساسی بود

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
تو چه درسهایی قوی هستی و علاقه داری؟ اول باید ببینی چه رشته تحصیلی برات جذابه.

والا عرض کنم خدمتتون که هیچی برام جذاب نیست.😆

توی زبان پر قدرت تر عمل میکنم 

بقیه درس هامم خوبن شکر خدا

کلاسای فناوری رو هم دوست دارم (چون وسیله ای چیزی درست میکنیم) ولی رشته هنری انتخاب نمیکنم (چون معتقدم بعدا میتونم کلاس برم و یاد بگیرم و نباید خودمو محدود کنم)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انسانی

بعدا رشته دانشگاهیو چی بزنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا عرض کنم خدمتتون که هیچی برام جذاب نیست.😆 توی زبان پر قدرت تر عمل میکنم  بقیه درس هامم خ ...

به نظرم تصمیم گیری باید بر اساس علایق باشه دقیق شو ببین با چی حالت بهتره؟ با هنر؟ با کارای دقیق و محاسباتی؟ با خدمت کردن به مردم؟ با آموزش دادن چیزی به دیگران؟

به نظرم تصمیم گیری باید بر اساس علایق باشه دقیق شو ببین با چی حالت بهتره؟ با هنر؟ با کارای دقیق و مح ...

هیچ کدوم جذبم نمیکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یک سری از شخصیت هامون و فقط وقتی که توی شرایط مختلف قرار بگیریم فقط می تونیم بشناسیم. یعنی توی محیط و تحت تعلیم به وجود یک سری جنبه هایی از خودمون می تونیم پی ببریم. 

پس با دونستن بیشتر راجع به رشته ها و شغل ها، احتمالا بیشتر بتونی علاقت و پیدا کنی. 

امیدوارم سال های آینده، وقتی به گذشتت فکر کردی، از انتخابایی که ‘عاقلانه’ برای رسیدن به شخصیتی که شدی، کردی، رضایتمند باشی🙂

یک سری از شخصیت هامون و فقط وقتی که توی شرایط مختلف قرار بگیریم فقط می تونیم بشناسیم. یعنی توی محیط ...

ممنونم از آرزوی خوبت

انرژی مثبتی که پیامت برام داشت ستودنیه😍🧡

1
5
10
15
20
25
30
35
40