2733
2734

دستم بشکنه من بعد زایمانم ضعف اعصاب گرفتم همسرمو زدم بنده خدا هیچ عکس العملی نشون نمیداد😭😭😭😭😭😭😭

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

اوایل ازدواجم دوبار ازش کتک خوردم بعد نمیدونم کی راهنماییش کرده بود که زن نباید بزنی میره شکایت میکنه مقصر میشی خلاااااصه سر یه جریانی هرچی دعوا راه انداختم ک کتکم بزنه نزد دیگه قهر رفتم خونه پدرم بعد زنگ زده بود ب مامانم هی میگفت من ک اصلا نزدمش چرا رفته قهر

مامانم گفت حتما باید میزدی مگه😂

اصلا دیگ دست روم بلند نمیکنه همی رفیق رفقاش یادش دادن ک نباید بزنی وگرنه مقصری

2731
کلی خندم گرفت آخه مگه زن زورش به مرد می رسه؟

خیلی خانم ها اره تازه اگه هم نتونستن ضربه زدن به نقطه حساس مردا که کاری نداره☺️

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
وقتی شما خودت حق خودت بدونی برات عادی میشه کتک خوردن

ميگم تو بيست سالى كه رد شده دو سه بار اتفاق افتاده

كه اخرين بارشم يادم نيست

چون فهميدم مقصر خودم بودم و از اون كارى كه خودمم مى دونم درست نبوده دورى كردم و ديگه كتك نخوردم 

چرا بايد عادى شه ،؟

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅