2752
2734
عنوان

از پنج شنبه با شوهرم خيلي سر سنگينم دلم باهاش صاف نميشه

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 35 پست
گناه دارن من چند ساله مثل چی پشیمونم که روزای اخر پیش مامانبزرگم نبودم همش میگفت بیا بعد فوتش همش زد ...

ميدوني تو مناسبتا من خيلي وقتا خبر ندارم مثلا خيرات پزوني چيزي باشه 

خيلي وقتام از بس نرفتم نميگن بهم 

من شبش بدون اينكه از جايي خبر بشم خواب مادربزرگ خدا بيامرزمو ميبينم كه دلتنگمه منتظر حضور من بوده و منو كه ميبينه كلي همو بغل ميكنيم ساعتها حرف ميزنيم 

يا برام خوراكي مياره 

من باردارم ويارم وحشتناك بود الن ٣٠هفتمه سه كيلو اضافه كردم اونم به تازگي 

يه وقتايي يهويي دلم به يه غذا ميكشيد حتي به شوهرمم نميگم بخره چون ممكنه اصلا نتونم بخورم 

شبش تو خواب يه دل سير اون غذا رو مهمون ميشم ميخورم 

من هميشه خودم بودمو خودم  بايد برم يه روز تا زايمان نكردم  اصلا انگار خستم از اينكه همه ...

حتما برو  دوست داشتی شکلاتم ببر البته باید یواشکی بهشون بدی اجازه نمیدن میگن براشون خوب نیست🙈☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ميدوني تو مناسبتا من خيلي وقتا خبر ندارم مثلا خيرات پزوني چيزي باشه  خيلي وقتام از بس نرفتم نم ...

اخی .. خدایی خیلی ناراحت شدم .. ☹🥲 ایشالله خدا عاقبتتو بخیر کنه 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شرمنده عزيزم بخدا توهم بارداري ناراحتت كردم  ولي انگار ديگه واقعا نميكشيدم  مجبوري زدم&n ...

دشمنت شرمنده این حرفا چیه.. ایشالله مشکلت به خوبی حل بشه و مادرتم سر عقل بیاد .. چه دنیای بدیه که مادر خود ادم به ادم‌پشت کنه .. من مادرم بهم پشت نکرد ولی کل اطرافیانمو دیدم که تنهام گذاشتن مهمونی میگرفتن بدون من همش باهم رفتو آمد میکردن به من نمیگفتن هنوزم نمیگنا ولی تو روی ادم یجوری قربون صدقت میرن تو میگی اینا فرشته ن .. منم خب طرف حسابمو شناختم منم رفتو امدمو گذاشتم با دوستای خانوادگیم.. خداشاهده حمایتی که دوستا میکنن گاها خانواده هم نمیکنه..

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40