2733
2734
عنوان

همسرممم... بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 33 پست
از روز اول از نظر مالی فقط و فقط روی خودتون و همسرتون حساب کنید کسی قرار نیست خرج ولخرجیای ما رو بده ...

اخه ی جوون ۲۴ ۲۵ چقد باید کار کنه مثلا تو تهران ی خونه بخره با این قیمتای فضایی نشدنیه انگار برام

از روز اول از نظر مالی فقط و فقط روی خودتون و همسرتون حساب کنید کسی قرار نیست خرج ولخرجیای ما رو بده ...

والا من یکی ک هیچ حسابی روشون باز نکردم اونان ک پدر مارو در اوردن🥲

چون تو دارم همه دارم،دگرم هیچ نباید😊♥️

همیشه نگاه به سفره خودت باشه اگه نون پنیر باشه مهم دوست داشتن همسرت به خودت و دل خوش که دارین ی دنیا ارزش داره تا سفره لاکچری دیگران ظاهر میبینی در حقایق زندگیشون شاید چیزی باشه نه من میدونم نه شما از خدا همیشه سلامتی و تن خوش بخواه 

نه اصلا قرار نیست همه مثل هم باشن از الان بخوای مقایسه کنی بعد زندگیت دچار مشکل میشه خانوادش هم وظیف ...

نگفتم قسطامون بدن گفتم حمایت میکردن که انقدر تو قرض نیفتیم

2731
اخه ی جوون ۲۴ ۲۵ چقد باید کار کنه مثلا تو تهران ی خونه بخره با این قیمتای فضایی نشدنیه انگار برام

با صبر و پس انداز درست میشه البته خیلی خیلی سخت شده.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

مهم اینه دلت کنارش خوش باشه

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

خانواده همسرت وظیفه تامین هزینه سفرهای لاکچری شمارو ندارن 

هرکس باید جور خودشو بکشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

همسرت مستقله و خوب مستقل شدن بدیش اینکه که باید بسنجی دخل وخرج یکی بشه....ولی خوبیش اینه هیچکس به خرید و فروش و خورد وخوارکت کار ندارند.....همین نی نی سایت دور بزنی متوجه میشی اونیکه از نطر مالی وابسته اس....خیلی هم خوشبخت نیستا

درخت از ریشه آب میخوره آدم از ذاتش
2706