2733
2734
عنوان

به نظرتون این توهین نیست ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 36 پست

من خداروشکر جاری ندارم

ولی اگه داشتم تو مغزم نمی‌رفت که اصن شماره شوهرمو داشته باشه

با حالا کاریه که شده شماره همسرتو داره به نظرم کوتاهی از همسرته باید همونجا میگفت بذار ببینم خانمم چی میگه قطع میکرد بعد شما که اوکی میدادی از گوشیت زنگ میزدی میگفتی بله تشریف بیارید یا اینکه همسرت به داداشش زنگ میزد میگفت بله بیایید

اینجور احترام شما بالا میره 

ما هر جایی بخواییم بریم همسرم همین کارو میکنه اولا اینجور نبود یه بار تذکر دادم بنده خدا دیگه تکرار نکرد

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
بابا شوهر من تو این فاز اصلا نیست ...

ببرش تو این فازا 

بخدا شوهر منم نبود

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2731
چطور ببرم اهل احترام به زن نیست در برابر توهین اونا فقط سکوت می کنه

چند ساله زندگی کردید با هم؟ 

ببین گلم هر جور از اول زندگی جا بندازی همونجور همسرت عادت میکنه و تغییرش یکم سخته اما ممکنه

یه بار اگه تو این شرایط بگی مگه من زن خونه نیستم؟! اصن وقتی با من هماهنگ نمیکنی زنگ بزن بگو نیان 

فوقش یا میخواد دعوا بشه ومهمونی کنسل شه و تو گوشش بمونه با شما هماهنگ کنه یا اگه معطف باشه همونجا میگه باشه حالا اینسری که گفتم بذار بیان معذرت خواهی میکنه و دیگه همیشه باهات هماهنگ میکنه 

حرفم اینه کوتاه نیا از حقت و محکم وایسا سر احترامت