2752
2734
عنوان

قرارمون برا ساعت 8 بود ولی جواب نمیده فکر کنم خوابه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 50 پست
وقتی پیام میداد بیچارش میکردم  من اهل اینکه کار خودشو جبران گنم نیستم اما انقد بد میشم که پشیم ...

ولی من نمیتونم بد بشم چون تازه اول رابطمونه و اونقدرا حس عمیقی فکر کنم براش شکل نگرفته باشه و راحت کات میکنه...مخصوصا اینی که نخواست ادامه بده البته به دلایل منطقی. ولی راضیش کردم ادامه بدیم.

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من نمیتونم بد بشم چون تازه اول رابطمونه و اونقدرا حس عمیقی فکر کنم براش شکل نگرفته باشه و راحت ک ...

اها پس دیگ نمیدونم ولی من خیلی چیزا ازش دیدم شنیدم اونم بالاخره باید تحمل کنه یسری کارای منو گ تقصیر خودشم هست

انقد زنگش بزن تا بیدار بشه  یاقهرکن برو خونه

نمیتونم زیاد زنگ بزنم شاید میبینه  از قصد ج نمیده و حوصله نداره اونوقت یه ادم تومخی میشم براش

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.