2733
2734
عنوان

دوست داشتم جز کاربرای فوت شده باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 33 پست

من در اون شرایط رابطه ام با خدا از اونا قوی تر بود 

و فکر میکنم با کمک خدا تونستن مسیر سختو طی کنم

به خدا نزدیکتر شو

خدا صاحب گنجینه اسمان و زمینه انقدرم مهربونه به هر کی بخواد میبخشه پس برو طرفش ضرر نمیکنی

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
عزیزم اینایی ک گفتی چیزای دست نیافتنی نیست  میتونی بهشون برشی  در ضمن زیبایی زشتی وجود ن ...

دلم میخواست توی تیزهوشان درس بخونم

ولی نه کتابی دارم نه کلاسی رفتم

حالا یکیو میشناسم از تابستون کلاس میره

خانوادش آینده نگر بودن ولی من هر چی به خانوادم گفتم اهمیت ندادن

حالا هم چند روز دیگه باید زنگ بزنم ببینم کلاس میذارن براش یا نه

اگه بگن تشکیل نمیشه من میمیرم😭😭😭دو هفته تمام منتظر موندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون دیگران تیپ میزنن تو میخوای بمیری؟؟؟😐 کی این دوره ظاهر بینی تموم میشه؟ همه چی شده ظاهر سازی

منظورم رو اشتباه متوجه شدید. من میگم که انقدر بی انگیزه شدم که یادم رفته به خودم برسم و نسبت به همسن و سال هام خیلی بی هدف هستم

ربطی به چشم و هم چشمی و ظاهربینی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
چرا فکر میکنی باهوش نیستی؟ فقط استعدادتو کشف نکردی. به قول استادم میگفت پدرو مادرا تورو برای چرخ دن ...

توی خیلی چیزا میتونستم توانمند باشم ولی هیچکس اهمیت نداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا همه بندگانش رو دوست داره ملاک برتری ش هم زیبایی و تیپ نیست عزیزم، تقواست ملاکهات رو تنظیم کنی ...

دیروز کلی به خدا متوسل شدم

کلی درس خوندم ازش خواستم هوامو داشته باشه و ازمونم رو خوب بدم

کلی صلوات نذر کردم و ۳ شب چشم رو هم نذاشتم و حالا گند زدم😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه ذره زندگی کن همه چیز رو رها کن آرام باش دختر جان

نمیدونم معنی واقعی زندگی کردن چیه. من فقط زنده بودن بلدم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم میخواست توی تیزهوشان درس بخونم ولی نه کتابی دارم نه کلاسی رفتم حالا یکیو میشناسم از تابستون کل ...

الاهی 🥲🥲🥲

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
دیروز کلی به خدا متوسل شدم کلی درس خوندم ازش خواستم هوامو داشته باشه و ازمونم رو خوب بدم کلی صلوات ...

میفهمم ناراحتی

ولی ربطی نداره، دعا لزوما همه چی رو حل نمیکنه 

شاید تلاشت کم بوده

ببین نالان و شاکی بودن خیلی به شرایط ربط نداره، انقدر آدم هست که تو شرایط سخت شاکر و خوشحاله و برعکس آدمهایی که همه چی دارن و باز شاکی ن

بدترین کار نگاه کردن به نعمتهای دیگرانه، از پس و پیش زندگی کسی خبر نداری فقط ظاهرش پیداست

سعی کن ناشکری و چشم به نعمت دیگران داشتن رو حذف کنی تو خودت، واقعا آدم رو خسته و پیر می‌کنه 

میفهمم ناراحتی ولی ربطی نداره، دعا لزوما همه چی رو حل نمیکنه  شاید تلاشت کم بوده ببین نالان ...

انقدر تلاش کردم که بعد از امتحانم توی فکر این بودم که چرا باید یکی با یک ساعت خوندن از پسش بر بیاد

ولی من چند روز وقت گذاشتم و گند زدم

😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم میخواست توی تیزهوشان درس بخونم ولی نه کتابی دارم نه کلاسی رفتم حالا یکیو میشناسم از تابستون کل ...

میتونی درس بخونی ببین معلم های اونجارحم ندارن به ادم نمره از20بیادپایین باهات بدرفتاری میکنن بعدتودرس دانشگاهاتم وازمون کنکورتم قابلیتی نداره من درس خوندم معلم هابی محلی میکنن کم درس بخونی

منظورم رو اشتباه متوجه شدید. من میگم که انقدر بی انگیزه شدم که یادم رفته به خودم برسم و نسبت به همسن ...

چرا بی انگیزه شدین؟

الان بهترین سن هست برای رسیدن به اهداف

درس خوندن و پیشرفت انتخاب رشته خوب 

من بشخصه خانوادم مشوق من بودن اما واقعا همه دوران قبل کنکور و کنکور ارشد بدون کلاس بدون معلم خصوصی بدون کتاب که بخوام بخرم گذروندم

میرفتم کتابخونه کتاب امانت میگرفتم

درس میخوندم با بقیه دوستانم 

تو دانشگاهم همینطور 

هیچ وقت متکی به هیچکس جز خودت نباش.نه کسی برام برنامه ریزی کرد خودم همه کارامو میکردم

رشته ریاضی شهر خودم قبول شدم ارشد هم 

از اول رشته ام ریاضی بود 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
خب استعداد ها فرق داره هرکس تو زمینه ای قویه اونم ضعف خودش رو جاهای دیگه داره

باور کن هیچ ضعفی نداره

خیلی خوشگله

بدن خوب و سالمی داره

موهاش لخت و قهوه ای روشنه

اخلاقش خیلی عالیه

صداشم نازه

همه هم دوستش دارن

تا حالا ۱۹ هم نگرفته

اما ادمی مثل من رو خدا افریده تا زجرمون بده😭 نمیخوام کفر بگم ولی وقتی یکی انقدر خوشبخته (زندگیشو دیدم) من چی دارم که بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706