2733
2734

خیانت دردیه که درمان نداره😢زخمش تازنده ای میسوزونه وتمومی نداره همین الان بااشک مینویسم😭هیچوقت فکرشونمیکردم چون برای رسیدن به من خیلی تلاش کرد و علاقه نشون دادجلوی همه ایستادولی نمیدونم چرابعدازچندسال عوض شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نوشش

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
بفرما 

نمونه ش شما که تو سایت زنونه میگردی و منو ریپلای کردی 

احتمالا پارتنرت الان فکر می‌کنه باوفا ترین مرد دنیایی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
خیانتش جنسی بود ؟

من پیاما و تماساشو میدیدم ولی فکر میکنم اره

با ی نفر نبود با خیلیا دوست شده بوده

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
من پیاما و تماساشو میدیدم ولی فکر میکنم اره با ی نفر نبود با خیلیا دوست شده بوده

متاسفم 

من شما رو یادمه 

همسرتون قیافه خوبی دارن اکثرا مردای خوشتیپ و خوش قیافه از این غلطا می‌کنن 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

خانم هایی که بهشون خیانت شده و آسیب دیدن

خودشون به خودشون خیانت کردن

آدم باید از هر آدمی انتظار هر رفتاری رو داشته باشه اونوقت آسیب نمیبینه

ولی نباید لحظه رو هم بخاطر چیزی که اتفاق نیفتاده از بین ببره

یه کم برا خودتون بیشتر ارزش بزارید

ما جایگاهمون بالاتر از این حرف هاست ها

کسی که خیانت می کنه

عزت نفس و اعتماد بنفس پایینی داره

و معمولا همسرانشون ازشون سرن

متاسفم  من شما رو یادمه  همسرتون قیافه خوبی دارن اکثرا مردای خوشتیپ و خوش قیافه از این غ ...

ممنون گلم⚘️

شرایط سختی بود بااینکه تموم شده اما اثار مخربش هست

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
متاسفم  من شما رو یادمه  همسرتون قیافه خوبی دارن اکثرا مردای خوشتیپ و خوش قیافه از این غ ...

نه قشنگم شوهر من قیافه نداره ازین شلوار کردیا میپوشه و پنج من سیبیل داره ولی رف با ج...پولیا

از رو پیاماش فهمیدم و جرش دادم

به گریه و زاری افتاد دیگم چیزی ندیدم

ربطی به ریخت و قیافشون نداره 

مردم دو دستن از هر دودسته دوری کنید  😏⁦✌️⁩
2706