2752
2734
عنوان

معلم دیروز جلو بقیه ب دخترم گفته سپس داری

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من زنگ زدم آرایشگاه ک از موهاش بکشن ولی گفت باید صبح باشه نهایت دو ساعت زمان ببره خب چیزی ک با دو سا ...

فک نکنم هاشپش راحت جدانمیشه دارومیخادخوب تواسم اون هشت نفرمیدونی توگروه مادرااعلام کن

چه کادر بی تدبیری 

جدا نشوندن دانش آموز یعنی چی خب یکی نیست بگه عقل کل ها تماس بگیرید والدینشون بیان دنبالشون نه اینکه اینقدر جو متشنج ایجاد کنید و حیثیت دانش آموزان و اعتبار خود مدرسه را زیر سوال ببرید 

کی نسل این افراد نالایق و گاو صفت که سمتی در جامعه دارن ریشه کن میشه خدا داند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
فک نکنم هاشپش راحت جدانمیشه دارومیخادخوب تواسم اون هشت نفرمیدونی توگروه مادرااعلام کن

چرا میشه عزیزم من دخترم پارسال توی مدرسه گرفت موهای دخترمم بلند بود خودم و خواهرم باهم افتادیم ب جون موهاش😁 دو سه ساعت طول کشید تمامش را از موهاش درآوردیم بعدم واسه اینکه خیالم راحت بشه یه شیشه سس مایونز را مثل رنگ مو ب موهاش زدم و کلاه گذاشتم روی سرش

بعدشم بردمش حمام یه شامپو نرم کننده را خالی کردم روی سرش و با شانه های ریز موهاشو شانه زدم😄 سخت بود ولی موفق شدم😅

😔

کارشون درست نبوده اما چون تعداد دانش آموزا بالاست سریع منتقل میشه و همه یه جورایی ازش می‌ترسن اما خوشبختانه با یه قطره گیاهی ضد شپش به راحتی و یه روزه از بین میره و نباید مثل جذام باهاش برخورد کرد.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

اینقدر تو کار معلم مدرسه دخالت نکنید زشته از وقتی پای خانواده ها به آموزش و پرورش باز شد فقط یه مشت بچه لوس و بی مسیولیت به جامعه تحویل میدم چون اجازه نمی‌دم معلم ها کارخودشون بکنم دخترت شپش داشته باید جدامیشده بقیه نگیرند به جای این حرف و حدیث ها سریع تر مشکلشو حل کن که بتونه با بقیه بازی کنن یعنی چی اسم ده نفر دیگه را معلم باید بگه معلم تشخیص داده اسم اونها را نگه به شما ربطی نداره 

اینقدر تو کار معلم مدرسه دخالت نکنید زشته از وقتی پای خانواده ها به آموزش و پرورش باز شد فقط یه مشت بچه لوس و بی مسیولیت به جامعه تحویل میدن چون اجازه نمی‌دن  معلم ها کارخودشون بکن دخترت شپش داشته باید جدامیشده بقیه نگیرند به جای این حرف و حدیث ها سریع تر مشکلشو حل کن که بتونه با بقیه بازی کنن یعنی چی اسم ده نفر دیگه را معلم باید بگه معلم تشخیص داده اسم اونها را نگه به شما ربطی نداره 

شپش ربطی به رعایت بهداشت نداره. از همکلاسی ممکنه بگیره.

میدونم اما اگه سریع بهش برسن از بین میره اینکه بگی همه شپش دارن و چیز عادیه یا بی توجهی کنن باعث میشه همه گیر بشه اینکه میگن از هم کلاسی گرفته خب اگه یکی تو خونه شپش داشته باشه بقیه هم میگیرن اول نفرم مادرشه اگه کسی براش مهم باشه مرتب چک میکنه و همیشه دارو خونه داره 

2706