2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پایه و اساس علمی نداره این حرفتون  من مادرم و کل فامیل مادرم قد بلندن ولی من قدم به بابام رفته ...

من مامانم بابام طرف مادری قدبلند طرف پدری متوسط رو به بلند من کوتاه شدم اون وقت🫤

2731

نکن اصلا

پس فردا هر مرد قد بلندی میبینی حسرت میخوری 

منم قدم بلنده و شوهرم ۷ سانت بلند تر از من بود ولییی تا چند سال اول خیلیییی رو مخم بود این قضیه همش میگفتم اگه ۵ سانت بلند تر بود نصف دغدغه زندگیم حل میشد 

بستگی به خودتون داره، اگه ظاهر خیلی براتون ملاکه توصیه نمیکنم. من خودم قدم ۱۷۰ هست همسرم چهار پنج سانتی ازم کوتاه‌تر هستن. برامون اهمیتی نداره

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
اخلاقش خوب باشه ..ولی کنارش حس کنی خیلی بلندی 

عزیزم من الان دیدم تو داری عروسی میکنی که 

وقتی میای اینجوری میپرسی ما فک میکنیم یه خاستگار یا دوست پسره

تو که قراره طرف شوهرت شه چرا میای میپرسی که ته دلت خالی شه

نوشته بودی اونی که دوسش داری جواب پیاماتو نمیده و همسرت ۵ ساله داره بهت پیام میده و تو جواب نمیدی 

خب این یعنی اونی که دوسش داری لاشیه و اصلا ارزش نداره حتا اگه خوشکل ترین و خوش هیکل نرین مرد دنیا باشه

واقعا توی این شرایط دیگه دو سانت اختلاف قد اصلا مهم نیست 

فقط یه کاری کن 

چون میگی طرف رو دوست نداری

از الان بهش بگو 

بعد ازدواج بلافاصله رابطه ی جنسی باهاش نداری

بگو‌ میخوام باهم یه مدت بریم تفریح و مسافرت بعدس هر وقت خودم خواستم میام جلو ...

اونجوری کم کم مهرش به دلت میفته ولی بدون علاقه یهو رابژه داشتن بیشتر زدت میکنه

یعنی برای شما ظاهرمهم نبود؟

مهم بود ولی ملاک اصلی من نبود. ملاک‌های من چیزهای دیگه‌ای بودن، البته جسارت نباشه؛ هرکسی ملاک‌های متفاوتی داره و اگه کسی ظاهر ملاک اصلیش هست تصمیم خودشه.

من نحوه‌ی برخورد و ارتباط، احترام، گذشت و فداکاری و سختکوشی برام ملاک بودن. ظاهر و پول رو ملاک انتخاب قرار ندادم هیچوقت و همسری پیدا کردم که همه دوستش دارن و از اخلاقش تعریف میکنن. زندگیم خیلی خوبه به لطف خدا. چه بسا با یه آقای ۱۹۰ سانتی ازدواج میکردم و هیچوقت هم خوشبخت نمی‌شدم.

اگه آدم یه فرد خوب رو توی این دنیا پیدا کنه، باید دو دستی بچسبه بهش به نظرم. ظاهر قابل تغییره (هم خوب‌تر میشه و هم بدتر) اما ذات و روح آدمها همیشه یکیه 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2706